Jūsu komanda (biežāk 2-4 cilvēki, reizēm līdz 8) kļūst par daļu no stāsta, kurā Jūs nonākat. Katrai istabai ir sava leģenda un savi uzdevumi. Pamatideja ir izkļūt no istabas 60 minūtēs. Dažreiz, veidotāji pievieno vēl dažus citus uzdevumus - atrast slepkavu, svarīgu dokumentu vai USB zibatmiņu un iznest no istabas, pretējā gadījumā uzvara netiks ieskaitīta. Jūs kļūstat par filmu, vēsturisku notikumu varoņiem, vai vienkārši par izdomātu tēlu, jebkurā gadījumā, Jūs esat daļa no neaizmirstama piedzīvojuma vienas stundas garumā. Kad spēle sākas, Jūsu uzdevums ir meklēt, uzzināt, pamanīt līdzības, izmantot loģiku un attapību, tālāk viss ir atkarīgs no Jums, Jūsu uzmanības, apķērības un veiklības. Istabās tiek veikta videonovērošana, un vienmēr ir saziņas iespējas ar organizatoru (rācija vai skaļrunis). Tas ir ļoti neparasts un pozitīvs laika pavadīšanas veids draugu kompānijā, kas paliks Jums atmiņā, un varbūt kļūs par Jūsu jauno hobiju.

Norādes

Organizatori paši nosaka, cik daudz norādes viņi ir gatavi dot, parasti no 1 līdz 3, dažreiz ir izņēmumi, bet tās ir veidotas tā, lai, pastāvīgi tās izmantojot, Jūs zaudētu laiku un gala rezultātā nepaspētu veikt uzdevumus 60 minūtēs (norādes tiek dotas par katru soli, bet ar lielu intervālu) Dažās istabās tiek praktizēti sarežģītības līmeņi, kas padara tās pievilcīgākas dalībniekiem, jo spēlētāju līmenis ir atšķirīgs. Nevajadzētu baidīties, piedalīties pirmo reizi, administrācija palīdzēs Jums gūt no spēles maksimāli iespējamo.

Sarežģītības pakāpe

Katrai istabai sava, bet uz doto brīdi ir arī istabas kuras piedāvā sarežģītības līmeni. Vecums vidēji ir no 14 gadiem bez vecāku uzraudzības. Nesen parādījušīes arī bērnu kvesti. 

Cena

Ir zināma tirgus cena, pie kuras pieturas lielāka daļa istabu, darba dienās līdz 17:00 - 18:00 - 35 eiro vienai komandai, vakaros un nedēļas nogalēs 50 eiro vienai komandai. Jūs bieži varat atrast kuponus atbilstošās tīmekļa vietnēs, kā arī pašas istabas piedāvā daudzas akcijas ar atlaidēm un konkursiem, kuru uzvarētāji iegūst bezmaksas biļetes. Ir atrodamas arī istabas par 60 eiro, bet tas ir reti.

Rezervēšana

Veikt rezervāciju Jūs varat šeit