6.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:14

1 miljona darījums

Adrese:Astrida Birna 9-2
Tālrunis:+371 29 333 343

Leģenda vēsta, ka jūs esat aģenti, kas izmeklēs lietu par bankas aplaupīšanu Cīrihē, no kuras tika iznests 1 miljons, jūsu uzdevums ir atrast zagļus. Principā, tas nav nekas neparasts, diezgan tipisks detektīvs.

 

Komanda tiek ievesta telpā, kas ir identiska citām, tās atšķiras ja nu vienīgi ar mēbeļu dizainu, bet to būtība paliek nemainīga. Parasts kabinets ar lielu galdu, krēslu un pāris soliņiem, visiem priekšmetiem ir pielietojums, pat dīvāns paredzēts , lai būtu kur apsēsties, padomāt vai nolikt lietas. Uz sienas ir Rīgas pilsētas karte !! (Ak, šī loģika ....), un ir viens logs ar spoguļstiklu. Diezgan garlaicīgs iekārtojums, bet, tas veicina uzdevumu risināšanu un nenovērš uzmanību ar kaut ko skaistu. Nevar apgalvot, ka tas nav par tēmu, nē viss tēmai atbilstoši, vismaz dizaina daļa, par funkcionalitāti nākamajā daļā, bet viss ir kaut kā neinteresanti, nav kam piesaistīt skatienu! Tāds drūms vectēva birojs ar rakstāmmašīnu uz galda un lielu krēslu, kurā viņš pavada savu vakarus, veicot izmeklēšanu.

 

Šo kvesta istabu, manuprāt, izveidojuši matemātikas olimpiāžu uzvarētāji. Jūs slikti ziniet matemātiku un nekad tur neesat bijis? Šī ir jūsu iespēja, vai nu jūs parādīsiet izcilas prāta spējas, vai sēdēsiet un ilgi domāsiet, ko no jums grib. Ir šeit pāris tehnisku triku, bet tie nav uzdevumi, drīzāk , tie ir apkārtējās vides elementi. Pārējais viss ir balstīts uz jūsu iemīļotajām slēdzenēm ar ciparu vai burtu kombinācijām, kā arī uzdevumiem par tēmu "Pēteris dzīvoja blakus meitenei, kurai garšoja piens". Kopumā, šī telpa ir krustvārdu mīkla, kurā jūs savācat visu, kas ir nepieciešams, pēc tam mierīgi apsēžaties un risiniet uzdevumus. Bija daži uzdevumi, kas mums nebija pārāk saprotami, kāda ir saistība starp Cīrihi un Rīgu ... bet mums paskaidroja, ka viņiem tā šķiet interesantāk, un visa spēles gaita jūs psiholoģiski virza uz vēlamo rīcību (diemžēl mēs nevaram atklāt, par ko ir runa, bet jūs sapratīsiet, ja nolemsiet uzspēlēt).

Vai tā ir interesanta? Ja ņemt vērā, ka aiz sienas ir konkurenti, tad interese rodas tikai no adrenalīna pieplūduma un kaislību uzvirmojuma – ātrāk tikt laikā! Kā kvesta istaba – nē. Pats parastākais detektīvs ar slēdzenēm, nedaudz novecojis mūsu kvesta tirgum. Tāpat pārsteidz arī cena – 60 eiro, vai tas ir tā vērts? Kāpēc dotajai istabai būtu jāizceļas starp pārējām? Tam tā nav jābūt.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas noformējums 6/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 6.25