9.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
27-04-16 11:26

FindExit "Bankas laupīšanas Beikerstrītā"

Adrese:Tērbatas iela 83B, Rīga
Tālrunis:+371 20038095

Mums pastāvīgi trūkst tiešām sarežģītu escape-istabu. Mums pietrūkst kvestu, kuros uzdevumu dinamika un to risinājums aizēno pārējos spēles aspektus.  Mums gribās koncentrēties uz noteikto mērķi, lai nebūtu laika skatīties apkārt un pētīt interjeru-mēs vēlamies spēlēt saspringumā.  Mēs ļoti gaidījām jauno istabu no FindExit un beidzot tas moments ir pienācis. Dāmas un kungi, mēs ar lielāko prieku paziņojam jums, ka ne velti tik ilgi gaidījām. Pavisam jauns sarežgītības līmenis, patiess stāsts un pagaidām visrealistiskākā laupīšana: “Bankas laupīšana Beikerstrītā”.

Vienā no vislielākajām bankam tiek atvesta dārgakmeņu kolekcija. Jūs, kā pieredzējuši laupītāji esat ļoti ieinteresējušies šajā notikumā. Protams, jūs nevarējāt palaist garām tādu iespēju un iekļūt bankā, lai nozagtu šo kolekciju. Jums būs arī lieliska iespēja nozagt lielu naudas summu, ja pietiks laika. Tātad, gadsimta laupīšana - kaujas gatavībā.

Dizains un pašu atmosfēru, laikam, nedaudz sarežgīti novērtēt. Kāpēc? Tāpēc, ka gribās pastāstīt par atsevišķiem interjera priekšmetiem un ielikt tiem 20 no 10 ballēm, bet kopumā uz 10 istabai nepietika. Milzīgas dzelz durvis, kuras ved bankas krātuvē, piemēram, ir izveidota lieliski un restes pirms pašas krātuves arī ļoti iederas atmosfērā. Tomēr, kas attiecas atmosfēras kopumā, mums trūka pavisam nedaudz, lai būtu pilnībā autentisks kvests. Grūti pateikt, kā tieši trūka, jo visa uzmanība tiek veltīta uzdevumiem un to izpildei. Kopumā viss ir izpildīts maksimāli reālistiski: lielas telpas kurās ir stendi ar naudas maisiem, laikam tiko atvesti ar inkasatoriem; telpas videonovērošanai kurās sēž apsardze. Pats svarīgākais glabājas aiz restēm un milzīgām, apaļām, dzelz durvīm, kuras uzreiz krīt acīs. Ļoti oriģināli veidotāji atteicās no lukturīšiem un izveidoja gadžetus, kuri ļoti iederas lomā un ērti pielietojami. Strādāt ar šādām ierīcēm ir ļoti ērti katram komandas dalībniekam.

Tehnoloģijas ir pati spilgtākā šīs istabas sastāvdaļa un arī mūsu mīļākā.Cik patīkami ir spēlēt istabā, kurā nav uzlīmes “neaiztikt”. Istabā, kurā drīkst un arī vajag aiztikt to, kas atrodas aiz uztaksta 12v. Aktivizēt spridzekļus un strādāt ar citām neparastām ierīcēm. Visdažādākie uzdevumi, kuru sarežģītība ir atkarīga tikai no jūsu pašu uzmanības. Mums bija grūti uzsākt spēli, bet momentā kad mēs sākām, apstāties vairs negribējās. Istabā nav matemātisko uzdevumu lielā daudzumā, kodu seifu vai vispār jebkādu banālo seifu - FindExit ir piepūlies, lai realizētu tiešām interesantas un neparastas idejas. Daži risinājumi ir oriģināli un līdz šim neredzēti. Daži no tiem sajūsmina ar savu izpildi, bet daži apbrīno ar savu reālistisko izpildi un specefektiem. Visi uzdevumi ir izdomāti tā, lai nebūtu nepieciešama iepriekšējā pieredze kvestos, jeb kādas īpašas zināšanas. To izpilde ir saistīta tikai ar loģiku un neprasa neko citu. Neskatoties uz to, te katrs atradīs uzdevumu pie kura viņš ilgi lauzīs galvu.


Nobeigumā gribētos izteikt milzīgu paldies kompānijai FindExit par kvalitatīvi izpildītu darbu. Jūs ne tikai izveidojāt maksimāli reālistisku laupīšanas kcestu, bet arī pivienojāt tam ļoti oriģinālas, iepriekš neredzētas “fīčas”. Mēs iesakām šo istabu katram un nav svarīgi vai jums ir iepriekšējā pieredze. Negaidiet vieglus uzdevumus, esiet gatavi saspringtam darbam, kura rezultātā jūs būsiet maksimāli apmierināti no kvalitatīvi izveidota kvesta. Mēs uzskatam, ka uz doto brīdi - šī ir labāka aplaupīšana no 2016.gada sākuma. Redzēsim, kas notiks tālāk.

 

Mūsu novērtējums:
Istabas noformējums 9/10
Tehnoloģijas 10/10
Uzdevumu oriģinalitāte 10/10
Uzdevumu sarežģītība 10/10
Vidējais vērtējums: 9.75