6 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 00:46

Breakroom "VDK"

Adrese:Vilniaus Taksi Parkas, Pelesos str 1, Vilnius. (Ex Taxi park), entrance via parking-lot (second floor).
Tālrunis:+370 684 49944

Lietuva

Sveša pilsēta, nesaprotami ielu nosaukumi, maz laika, aktuāls uzdevums - atrast kvestu! Pirmā diena vairāk palikusi atmiņā ar pārskrējieniem no istabas uz istabu! Mūsu iepazīšanās ar Lietuvas kvestu bija diezgan ekstrēma. Tēma novazāta, domājām – VDK, ar ko tā mūs pārsteigs ...? Bet tagad, salīdzinot ar Rīgu, mēs saprotam, ka pārsteigt var, vismaz puiši no Room break to izdarīja.

VDK

Viss kā parasti - ieslodzītie. Jūsu uzdevums ir atrast noziedznieku, kurš projektējis šo cietumu un vēlāk tajā sēdējis ! Viņš ir atstājis daudz norādes un pēdas, lai izietu nepieciešams tikai atrast, kurš ir tas noziedznieks.

Pustumša istaba, apgaismota ar divām blāvām lampām pie griestiem. Zaļas sienas, durvis, kas ved uz blakus istabu, blakus spoguļlogs novērošanai. Tas viss atgādina īstu VDK mītni, ja kāds ir bijis ekskursijā mūsu stūra mājā Stabu ielā, iedomājieties, ka Jūs tur ieslēdza! Jūs ieejat istabā, apsēdieties pie kvadrātveida galda, roku dzelži piestiprināti pie galda, un Jūsu rīcība ir ierobežota, kā nekad agrāk. Īsa darbinieka instrukcija, uz jautājumu par norādēm, atbilde nav viennozīmīga - We don't count helps, we count lifes!...OK!! Aizcērt durvis un aiziet. Sajūtas ekstremālas, neviens neko nevar izdarīt, ir tikai viena iespēja labot situāciju. Galvā šaudās domas, ka nākamās 20 minūtes mēs pavadīsim šeit. Kļūdījāmies ... Otra istaba - kabinets! Nekā īpaša, kā parasti, galds, krēsls, avīzes, plakāti, daudzas lietas, un vēl divas durvis! Ejot tālāk iekārtojums kļūst drūmāks - tumšs, mitrs, pil no griestiem, ķēdes, sasistas flīzes, spīdzināšanas telpa. Kopumā nevar teikt, ka istaba ir dārga, viss ir autentisks un ļoti atgādina īstu VDK telpu, Par to puiši saņem diezgan augstu novērtējumu.

Šādas tematikas kvestos nav nepieciešami un arī neprasās inženiertehniski risinājumi. Tām ir savs stils, daudz uzdevumu, slēdzeņu un pārdomu. Šeit Jūs neatradīsiet izbīdāmo seifu, magnētiskās slēdzenes vai datorizētus uzdevumus. Jūsu uzdevums ir meklēt sakritības, domāt loģiski un būt maksimāli uzmanīgiem. Pilnīgi pietiek ar briesmu sajūtu un tumsu telpās, kurās atrodaties.

Vienīgie šķēršļi, ar kuriem Jūs varētu saskarties ir valodas barjera! Norādes tiek dotas, bet angļu valodā, tā pat arī instrukcijas spēles gaitā ir angļu valodā. Mēs iesakām šo kvestu cilvēkiem, kas vecāki par 16 gadiem, un gatavi ekstrēmismam.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 6
Tehnoloģijas 6
Uzdevumu oriģinalitāte 5
Uzdevumu sarežģītība 7
Vidējais vērtējums: 6