6.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:10

Breakroom “Vėjopatis”

Adrese:Vilniaus Taksi Parkas, Pelesos str 1, Vilnius. (Ex Taxi park), entrance via parking-lot (second floor).
Tālrunis:+370 684 49944

Jūs esat iekļuvuši lamatās uz pirātu kuģa "Vėjopatis", un drīzumā tas piestās krastā, lai paslēptu tur dārgumus. Jums ir 45 minūtes, lai izkļūtu laukā pa slepenām durvīm, bet vispirms atrodiet tās.

 

Jūs ielaiž mazītiņā istabiņā, kurā sākumā mēs četratā jutāmies neomulīgi, bet ilgu laiku mēs tur neuzkavējāmies. Vidū pie sienas stāv liela aizslēgta lāde, sienas rotā tumši audekla gabali uz kuriem karājas dažāda veida dekorācijas. Bija skaidrs, ka kaut kur jābūt ejai, lai nokļūtu tālāk, protams, tā arī bija. Tā bija pirmā escape-istaba ar tik oriģinālu pāreju uz blakus telpu, un tad vēl uz nākamo, un vēl nākamo. 45 minūšu laikā jūs redzēsiet četras dažādas telpas ieturētas pirātu kuģa stilā. Pa ceļam uz izeju jūs sastapsiet runājošu papagaili, kurš teiks jums priekšā, kur jāiet, redzēsiet mistiskus pirātu portretus pie sienas un atradīsiet skapi ar noslēpumu. Tālāk jūs apmeklēsiet tumšu, pamestu bāru, kurā pietrūkst tikai reālu zirnekļa tīklu, lai aina būtu pilnīga. Tur bija pat virve, kas aptīta ap dekoratīvu galdu, kaut kādu iemeslu dēļ mēs nolēmām to attīt, lai apskatītu to, kas ir iekšā. Velti ... bet vismaz sasildījāmies. Iztaustot katru telpas centimetru ar lukturīti rokās, mēs veicām uzdevumus un nonācām citā telpā. Tās visas ir mazas, bet laika ir maz – uzdevumu pietiekami daudz, lai nejustos saspiesti. Nevar teikt, ka dekorācijas ir dārgas, tas drīzāk ir vecs, pa pusei pamests kuģis, bet pietiekami oriģināls un noslēpumains. No vienas puses, tam pietrūkst kvalitatīva remonta, no otras puses, tad tas pazaudēs savu oriģinalitāti. Lai gan, mūsu laikos ir tik daudz iespēju, ka visu iespējams apspēlēt un izdarīt kvalitatīvi, bet saglabāt nolietotības sajūtu.

 

Uzdevumi ir dažādi, būs jālasa zīmītes un jāatmin to noslēpums, kas ļaus spert jums nākamo soli. Tāpat būs jāmeklē kodi slēdzenēm un atslēgas, te ir arī dažādi inženiertehniski risinājumi. Tā nav dārga, bet daudzpusīga escape- istaba, bez liekiem, nepiemērotiem uzdevumiem. Te nerodas jautājums, kāpēc šis vai tas uzdevums šeit atrodas un, pats galvenais, viss ir par tēmu. Papagailis, globuss, lāde, lāpas, dārgumi – viss, kā vajadzētu. Izstrādātāji izmantojuši tematiskas dekorācijas dažādām inženiertehniskam durvīm vai slēdzenēm - un mums patika šie risinājumi. Ja no pirmā acu uzmetiena istaba izskatās trūcīga un tāda, kas nav uzmanības vērta, tad beigās ir skaidrs, ka šis ir solis pretim tehnoloģiskiem kvestiem un modernākai pieejai, tas nozīmē - mūsu kaimiņi un draugi attīstās, tikai mazliet vairāk jāiegulda remontā.

 

Mēs iesakām šo istabu jebkurai komandai kas apmeklēs Viļņu, tā ir parasta un neparasta vienlaicīgi, tajā ir noslēpumainība un patīkami pārsteigumi, un tas vienmēr ir patīkami. Bērniem arī šeit ļoti patiks, būs kur paložņāt un pameklēt tumsā. Tātad, ja jūs gatavojaties doties uz Lietuvu, tad jums ir iespēja iegūt jaunu pieredzi un paskatīties kā darbojas kaimiņi.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas iekārtojums 7/10

Tehnoloģijas 7/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 6/10

Vidējais vērtējums: 6.75