7 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
15-05-15 00:21

City Legends "Leģenda par burvi"

Rezervēt
Promo kods: LegendsRevisor (20%)
Adrese:Rīga Bruņinieku iela 111/2- 26

Pilsētā ir parādījies vēl viens jauns citylegends.lv kvests. Burvju pasaule, burvji, briesmoņi, spoki un maģija - interesanti? Kad Jūs dosieties turp?

Leģenda par burvi

Jūsu komandai priekšā ir bīstams piedzīvojums. Jūs nonākat burvja midzenī, kurā tas paslēpis spoku un ziedojis tam daudzus gadus savas dzīves. Vecais burvis ļoti baidās, ka viņa spoks aizbēgs, tāpēc viņš aizzīmogo sava midzeņa durvis ar burvju vārdiem, bet Jūs tās esat atvēruši un lauzuši maģiju, Jums ir viena stunda, lai visu vērstu par labu un ieslēgtu spoku uz visiem laikiem!
Durvis aizveras, Jums rokās burvju nūjiņa ar lukturīti galā. Tumsa, sveces nav iedegtas, maģiski burvju vārdi, zirnekļu tīmekļi uz griestiem, koks rituālu veikšanai, spoguļi un ... Kaut kur aiz šīm sienām dzīvo viņa - meitene spoks... Jūs vēl nezināt, kur viņa ir un pat nedzirdat, bet pavisam drīz viņa parādīsies, bet pagaidām skatieties apkārt un iedomājieties, ka Jūs esat burvji. Laikam tumsai ir savs šarms, bet gribas iedegt sveces, lai labāk sajustu istabas atmosfēru. Jums nāksies izpētīt virkni priekšmetu, varat apsēsties uz krēsla, vai izlikt visus vērtspapīrus uz galda, vietas ir pietiekami daudz, laiks iet un Jūs gaidiet....

Kvests, kurā nav nevienas slēdzenes un atslēgas, pārsteidzoši neparasti! Viss, kas Jums jāizdara, jāatrisina daži uzdevumi, lai uzzinātus 4 vārdus, kas ļaus izkļūt no istabas. Šķiet ļoti vienkārši, bet ne visiem. Šeit uzvarētāji būs tie, kas mīl mīklas, jums tikai jāsaliek loģiska ķēde un Jūs viegli atradīsiet atbildi, tiem, kas mīl dinamiku un tehniskas mīklas, būs grūtāk, bet arī Jūs tiksiet galā. Šajā istabā ir viena interesanta un biedējoša lieta, vai, kā mēs sakām - inženiertehnisks risinājums, precīzāk padoms - spoks, tāpat arī izejas kods un tā mehānisms, agrāk mēs tādu neesam redzējuši. Neaizmirstiet izmantot visu, ko redzat, citādi riskējat zaudēt laiku un neatrast atbildi.

Mēs neiesakām apmeklējot šo istabu bērniem jaunākiem par 16 gadiem, arī tiem, kas ir bailīgi, bet šausmu stāstu un piedzīvojumiem faniem tā būs īstā vieta! Nedomājiet, ka tur ir ļoti biedējoši, tikai panisku smieklu un kliedzienu momenti 70% gadījumos garantēti! Toties būs, ko atcerēties!

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 7/10
Tehnoloģijas 7/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 7