4 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
14-05-15 23:23

City Legends " Zagļi"

Rezervēt
Promo kods: LegendsRevisor (20%)
Adrese:Rīga Bruņinieku iela 111/2- 26

"Kā mēs jau iepriekš rakstījām, kvesta tipa izklaides vietas Rīgā tiek atvērtas ļoti ātri, aizvien vairāk jaunu cilvēku vēlas piedāvāt savu kvesta versiju. Žēl tikai, ka to izveidē tiek ieguldīts maz līdzekļu, trūkst oriģinalitātes, pieredzes, tehnisko risinājumu, bez tā visa istaba pazūd uz pārējo fona, un kļūst mazāk interesanta un konkurētspējīga.
Šodien mēs pastāstīsim par mūsu pieredzi istabā Citylegends.lv

" Zagļi"
Istabas sižets ir par zagļiem, kas ielauzās dzīvoklī, kura saimnieks pēc stundas atgriezīsies. Kā zagļiem pieklājas darbības notiek tumsā, rokās Jums ir lukturīši, dažreiz, lai ātrāk un vieglāk veiktu meklēšanu - zobos ...
Ieejot istabā mēs ieraugām 12 kvadrātmetrus lielu telpu ar vienu galdu, plauktu pie sienas un iebūvētu skapi. Interjers pats par sevi nav nekas īpašs, arī uzdevumi ir primitīvi vienkārši. Grūti pateikt, kas bija sarežģīti. Nekas ... Mēs izpildījām visus uzdevumus 12 minūtēs, pārējās 9 mēs meklējām, ko vēl varētu izdarīt, nevar būt, ka tas ir viss. Pat norādes mēs atradām jau pēc tam, kad bijām veikuši uzdevumus. Izrādījās, mēs lieki tērējam laiku, mums atlika tikai atvērt durvis. Iespējams, mums ir liela pieredze, bet uzdevumi tiešām ir ļoti vienkārši, iekārtojums ir pieticīgs un istabai noteikti pietrūkst oriģinalitātes.
Tehniski, nebija nekādu interesantu risinājumu, viss ir vienkārši –ja ir slēdzene, tai ir atslēga – meklējiet, ja ir seifs, tam ir kods. Pilnīgā tumsa bez iespējas kaut kur atrast gaismu, tikai kavēja veikt uzdevumus ātrāk. Varbūt tur arī sarežģītība?
Doto kvestu mēs piedāvājam bērniem un tiem, kuri vēlas sākt, bet baidās netikt galā ar grūtākiem uzdevumiem. Spilgtus iespaidus no kvesta negaidiet, bet sajust istabas atmosfēru ar nedaudz negaidītiem pārsteigumiem Jūs noteikti varēsiet.
Kvesta organizatoriem mēs ieteiktu meklēt interesantākus inženiertehniskos risinājumus, likt dalībniekiem vairāk dinamiski domāt, slēpt tur, kur neviens neiedomāsies meklēt, izdomāt mazāk banālus sižetus. Kā mēs redzam, Jūs drīzumā plānojat atvērt vēl divas istabas, pēc apraksta tās varētu būt interesantas. Ar nepacietību gaidām un ceram uz Jūsu attīstību. Bet istabai "Zagļi" piesaistiet bērnus, viņiem noteikti patiks!

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 4/10

Tehnoloģijas 4/10

Uzdevumu oriģinalitāte 4/10

Uzdevumu sarežģītība 4/10

Vidējais vertējums: 4