5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-03-16 18:19

Crazy Mind

Adrese:Labdarių g. 3-11, Vilnius
Tālrunis:+370 620 15509

Leģenda vēsta, ka ir kāds ģeogrāfs-ceļotājs, kas visu savu dzīvi vācis informāciju, par vietām, kur viņš ir bijis, un izveidojis savu istabu – mīklu. Kādā brīdī viņš ir pazudis un tagad novēro istabas viesus, un ar tiem, kas laicīgi no tās neiziet, viņš sāk sarunāties.

 

Mēs nonācām mazā mazītiņā istabiņā ar vienu logu. Priekšmetu bija maz. Uz griestiem daudz ar roku rakstītu skaitļu un figūru, ne vienmēr skaidri saprotamu. Istabā stāvēja neliels žurnālu galdiņš un skapis. Mēs, kā vienmēr, cerējām, ka tur būs vēl otra istaba, bet nē, tās tur nebija. Lai gan jautājums palika atklāts un vēlāk istaba mūs tomēr pārsteidza. Pie sienām dažādu pasaulē pazīstamu vietu fotogrāfijas un kolāžas no žurnāla National Geographic. Istaba atgādināja skolas saimniecības telpu , kurā ģeogrāfijas skolotājs dzer kafiju un pēta pasaules karti, kas karājas pie sienas. Darbam bieži vien pietrūka apgaismojuma, nogura acis.

 

Pirms spēles sākuma mums nolasīja instrukcijas par to, ka katram! priekšmetam ir sava nozīme. Tas mazliet atvieglo uzdevumu kopumā, jo tad, kad tu nezini, ko darīt tālāk, tu vienkārši ņem rokās to, kas vēl nav izmantots un domā, ko ar to iesākt. It kā viss ir vienkārši, bet dažreiz saprast lietu kārtību ir sarežģīti, jo ne vienmēr ir saprotama uzdevumu secība. Jau pašā spēles sākumā jūs atrodiet atslēgu, kura būs nepieciešama vēl ne tik drīz, tas jauc galvu. Tāpat jūs saprotiet, kas kam atbilst, bet nesaprotiet, kā tas darbojas, jo vēl neesiet saņēmuši informāciju par visa uzdevuma izpildi, bet saņemsiet jūs to tikai beigās. Kopumā uzdevumi ir loģiski, un lineāro secību sajauc priekšlaicīgas piekļuves iespējamība pagaidām vēl nevajadzīgai informācijai. Kas attiecas uz inženiertehnisko pusi, tad tādas nav. Uzdevumi ir paredzēti attapībai - kā atvērt kasti, somu, slēdzeni.

 

 Kopumā ideja mums patika, bija interesanti risināt uzdevumus un nonākt līdz atbildēm uz jautājumiem - “Kāpēc tas ir tā?” Istabai pietrūkst kvalitatīva interjera un mājīguma, ja to uzlabotu ar kvalitatīvu remontu, tā noteikti saņemtu augstāku vērtējumu. Pagaidām mūsu vērtējums ir viduvējs, un tā izceļas tikai ar savu izeju un slēpni, bet Lietuvai pietiekami labs variants iesācējiem, lai iepazītos ar kvestu pasauli.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas noformējums 4/10

Tehnoloģijas 4/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 6/10

Vidējais vērtējums: 5.00