6.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:13

enigmaroom.lv

Adrese:Kurzeme District, Rīga, LV-1029
Tālrunis:29162829

Mājīgi noformētā ēkas otrajā stāvā mūs sagaidīja smaidīga meitene - administratore. Īsa instrukcija un pēdējā laikā populārais jautājums

 

- "Vai jūs agrāk jau esiet spēlējuši?"

 

- "Nu, jā, nedaudz esam spēlējuši",- un mēs dodamies uz istabu. Durvis aizveras, un mēs saprotam, ka spēle ir sākusies.

 

Leģenda vēsta, ka jūs esat nonākuši restorānā, kurā šefpavārs ir pazaudējis savu īpašā pīrāga recepti, jums ir jāpalīdz viņam to atgūt. Tam, kā vienmēr – 60 minūtes.

 

 

Balts, auksts, šaurs koridors, tas ir arī ledusskapis. Sniegbalts ledusskapis ar dažādām ēdienu sastāvdaļām, un tur patiešām ir auksti. Plauktos stāv burkas ar putraimiem un grozi ar dārzeņiem un olām, priekšā aizslēgtas durvis. Pēc baltās telpas jūs nonākat mājīgā restorānā ar lielu klātu galdu. Priekšā plaukts ar vīniem, neliels logs, caur kuru Jūs varat redzēt dārzu, uz galda ir sagatavota servīze četrām personām, vidū ziedu pušķis un neparastas lampas, kas dod siltu gaismu un rada romantisku atmosfēru. No skaļruņiem dzirdams neliels troksnis, kas raksturīgs katram restorānam, sarunas pie galdiem, trauku šķindoņa, soļi ... Mēs jau esam gatavi apsēsties un veikt pasūtījumu, bet atceramies, ka šī ir escape-istaba, un ir jāspēlē.

 

 

Neskatoties uz to, ka telpa ir pieticīgi iekārtota, tomēr daži inženierijas uzdevumi te ir. Uzdevumu nav daudz, bet izstrādātāju domas virziens mums patika. Te ir ko pameklēt, un slēdzenes ir dažādas, ir kur parādīt attapību, tajā pat laikā izstrādātāji nav aizmirsuši par magnētiem. Pieredzējušiem spēlētājiem uzdevumi nebūs grūti, vēl vairāk pieredzējušiem radīsies vēlme lauzīt galvu, un jūsu pieredze teiks – tur ir jābūt vēl kaut kam. Patiesībā, viss ir pat ļoti vienkārši un nevajag sev sarežģīt dzīvi (vienīgi, ja jūs nezināsiet elementāros produktu apzīmējumus – iestrēgsiet). Ja ir rakstisks norādījums- darīt tā, tad tā tas ir – burtiski. Mēs, kā vienmēr, izdarījām visu ātri un lauzījām galvu vēl padsmit minūtes, ko mēs varētu būt aizmirsuši izdarīt, lai gan izejas atslēga mums jau bija rokās ....

 

Mums patika ideja, bet tā ir jāattīsta, jāpadara sarežģītāka un jāpievieno vēl daži uzdevumi, jo tiklīdz esat iesildījušies - spēle ir beigusies, žēl, tas bija interesanti. Arī leģendā ir runa par receptes atgūšanu, bet patiesībā ir citādi. Kopumā attīstieties un jums izdosies izveidot kvalitatīvu kvestu labā līmenī. Un pievienojiet kādu saziņas līdzekli ar administratoru, obligāti. :)

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas noformējums 7/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 5/10

Vidējais vērtējums: 6.25