5.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-03-16 18:14

Escape Latvia "Sērijveida slepkavas istaba"

Adrese:Brīvības iela 33 (ieeja no Dzirnavu ielas)
Tālrunis:+371 26600417.

Leģenda

 

Jūs esat atguvušies sērijveida slepkavas apartamentos, neviens no jums neatceras, kā jūs šeit nokļuvāt. Jums ir 60 minūtes, lai aizbēgtu, risinot dažādas mīklas, bet izkļūt laukā jums palīdzēs kasete, kuru atstājis slepkava.

 

 

Ja mēs patiešām negaidīti būtu nonākuši šajā istabā, tad nodomātu, ka tā ir vienas no istabām modernizēta versija, kuru mēs nesen apmeklējām. Ar asinīm nosmērētas sienas, ķermeņa ekstremitātes, izlietne un lielas metāla durvis, aizslēgtas ar ķēdi un slēdzeni. Fonā skan mūzika "šausmu" stilā, gaisma... protams, blāva, kā jau pieklājas tāda veida istabās. Blāva sarkana gaisma pavada jūs visas 60 minūtes, tai palīgā drīzumā nāk ultravioleto staru lukturītis, pēc tam vēl viens. Ķedēs pakārtajiem ķermeņiem vajadzētu radīt baiļu sajūtu, bet kailās sienas un jebkāda telpas iekārtojuma trūkums rada skumju atmosfēru, to pavada smadzeņu uzkaršana ...

Šeit nav nekādas inženierijas, pilnīga nulle. Viss, kas šeit ir – ir slēdzenes, slēdzenes, slēdzenes bezgalīgās kombinācijās. Šo istabu mēs droši varam pievienot sarakstam "krustvārdu mīklas". Atradāt dažus skaitļus - sēdiet un risiniet mīklu, kā tos pielietot. Vai arī risiniet mīklu, lai iegūtu skaitļus, kurus pēc tam pārveidot, lai tie derētu slēdzenei. To visu pavada teksti, kas rakstīti tikai divās valodās – latviešu un angļu – un citādi nebūs! Ja jūs nepārvaldiet dotās valodas pietiekamā līmenī, lai saprastu uzdevumu loģiku, no istabas jums neizkļūt. Kā minimums, jūs patērēsiet laiku tulkojumiem un teksta analīzei.

 

 

Mēs saskārāmies ar divām kļūdām šajā istabā, viena no tām neļāva mums izkļūt no istabas. Mūsu komandas vīriešu daļa ilgi lauzīja galvas, lai atrisinātu matemātisko uzdevumu, kura tulkojumā izrādās bija kļūda! Šo pārpratumu apsolīja izlabot, bet pat tajā gadījumā kvests nav paredzēts vidējam statistiskam spēlētājam, ir cilvēki, kuriem vienkārši nepadodas šādi uzdevumi un tos redzot pazūd jebkāda vēlme spēlēt. Gribas gūt baudu, nevis atcerēties matemātikas pulciņu un pie tāfeles risināt mājasdarbu uzdevumus. Kaut kā tā, mūsu vērtējums šoreiz ir apmierinošs.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas noformējums 6/10

Tehnoloģijas 5/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 6/10

Vidējais vērtējums: 5.50