7 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
13-05-15 23:53

ESCAPE ROOM "Pamestais dzīvoklis"

Adrese:Rīga, Dzirnavu iela 20-16
Tālrunis:+37125641671

Otrā mūsu komandas istaba. Tas bija izaicinājums, mērķis - jebkādā veidā izkļūt no istabas. Mēs zinājām, ka ejam uz populāru kvestu, kas regulāri ir aizņemts, vērtējums augsts. Noskaņojums bija kareivīgs, iedeva rāciju un uz priekšu, vēl sekoja piebilde - tikai esiet uzmanīgi.
Istabas sižets ir diezgan vienkāršs - komanda atrodas sen pamestā dzīvoklī, no kura iespējams izkļūt atverot septiņas slēdzenes. Ieejot istabā vispirms Tu sāc aplūkot visus interesantos priekšmetus, un saudzīgi izturies pret visu, kam ir sava vieta vai kārtas numurs, iespējams, tā ir atbilde uz kādu jautājumu. Istaba iekārtota ļoti mājīgi, nekad neteiktu, ka tā izskatās pamests dzīvoklis, skaisti, tas padara spēli komfortablāku, zināmā mērā mierīgāku, atmosfēra atbrīvo. Visas lietas, kurām, šķiet, ir noteikts mērķis, un daudz kā tāda, kam, šķiet, nav nekādas praktiskas nozīmes, rezultātā pārvēršas par interesantu tehnisku uzdevumu, kas dod rezultātu. Katru reizi atrodas jauni priekšmeti, atbildes uz jautājumiem, emocijas sit augstu vilni, tas viss rada pārliecību, lai dotos tālāk. Šī bija pirmā istaba, kurā mēs saskarāmies ar inženiertehniskiem uzdevumiem, kas padarīja to vēl interesantāku. 
Dotais kvests ļauj sevi izpaust spēlētājiem ar dažādu domāšanas struktūru, pat bērns atradīs kaut ko sev interesantu. Mēdz gadīties, ka cilvēks ar profesionālu skatījumu, neredz to, ko pamanīs cilvēks, kurš slikti orientējas dotajā jomā. Atcerieties – neko nevajag sarežģīt, viss ir relatīvi viegli, balstīts uz uzmanību un attapību, sekojiet norādījumiem un viss izdosies.
Vecāki, kuri nolēmuši ņemt līdzi bērnus, to droši var darīt, "pamestajā dzīvoklī " arī 16 -gadīgi pusaudži var izmēģināt savus spēkus kvestā, tikai jābūt uzmanīgiem.
Mūsu priekam nebija robežu, kad mēs izskrējām no istabas un sapratām, ka esam uzvarējuši. Tā bija pirmā saldā uzvara, pēc kuras tūlīt pierakstījāmies uz otro istabu "Slepenais cietums"

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 7/10

Tehnoloģijas 7/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 7.0