8.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 15:44

Escape Room "Disko Dejotājs"

Adrese:Latvija, Rīga, Vīlandes iela 5-39
Tālrunis:+371 674 92 444

- Man, lūdzu, Jameson

- Ir sīknauda? Iešu uzspēlēt "Pinball"!

- Ei, puiši, pasūtīsim Abbu?

- Yoooou aaaaare the Dancing Queen, young and sweeeeeeet, only seventeeeeeen. Danciiiing Queeeeen, feel the beeeaaat from the tambouriiiine oooooh yeeeaaah

Ak, jā ...kvests! Tā lūk 70.-tie, tas ir tas smieklīgais laiks, kad mūsu tēvi valkāja kļošenes un mūsu mammas nēsāja spilgtus legingus un blūzītes, dejas bija bezmaksas un diskotēkas košas, visās varavīksnes krāsās. No magnetolas skanēja visu iemīļotie Rolling Stones, The Eagles, Queen, Steve Wonder un citi. Pagājuši tik daudzi gadi, bet viņu slava nav pagaisusi, dziesmas joprojām dzied dažādu paaudžu cilvēki, un nav svarīgi, vai tu atceries tos laikus,vai ne, dzirdot slaveno – Village People YMCA, mēs metīsimies dejā un dziedāsim līdzi ar lielu prieku. Cilvēki diskotēkās bija atbrīvoti un katrs dejoja kā prata, un kopā tas vienmēr bija jautri.

Escape room piedāvā Jums atgriezties tajā brīnišķīgajā laikā. Ne tikai paklausīties hitus, bet arī apmeklēt īstu disko bāru. Maz ticams, ka daudzi no mums iepriekš ir bijuši tādā vietā, pie sienām 70.-to gadu zvaigžņu portreti, deju grīdā mirgo spilgtu krāsu kvadrāta formas laukumi, pie griestiem griežas disko bumba un dažas krāsainas lampas, tāda kā gaismas mūzika. Blakus pilnīgi autentiski automāti, tie ir dzīvi, tie darbojas, stāvot pie tiem var pavadīt pusstundu laika, aizmirstot par spēli. Tur nav dīdžeja, kuram pasūtīt dziesmu, tur stāv automāts ar platēm, kas ļauj izvēlēties dziesmu, iemetot monētu. Bārs nav liels, un tas ir pareizi, cilvēkiem patika dejot no sirds, šodien vairumam labāk patīk pasēdēt pie bāra letes un tā pavadīt visu vakaru. Kā jau katrā klubā, te ir saimniecības telpa, uz durvīm plakāts ar tā laika skaistuli, pie sienas piestiprināts spīdīgs telefona aparāts. Viss noformēts tik kvalitatīvi un skaisti, rodas reāla sajūta, ka tu esi nonācis pagātnē.

Kvests, kas ir pilnībā datorizēts. Ko tas nozīmē? Istaba tiek iedarbināta no galvenā datora un tālāk darbojas pati, tajā viss ir ieprogrammēts tā, ka atsevišķas kvesta daļas un uzdevumus patvaļīgi izmainīt nav iespējams, pat mūziku klusāk/skaļāk nepagriezīsi, būs jāpārprogrammē. Sēlētājam tas nav svarīgi, un nav redzams, tas ir solis uz priekšu izstrādātājiem, bet mēs domājam, ka tam ir arī savi mīnusi. Istabas inženiertehniskā daļa ir augstā līmenī, tur ir visdažādākie uzdevumi. Spēles gaitā jums būs jāatdzīvina bārs, ar katru soli kļūs arvien dzīvāk un košāk. Uzdevumi ir dažādi, netrūkst arī aizslēgtu plauktu un citu pazīstamu elementu, bet būtībā viss ir tehnoloģiski. Ja te kaut ko atrisināsi, tur kaut ko atvērsi. Dažus uzdevumus grūti uztvert, it kā skaidrs, kas tas ir, bet kā to izdarīt, sākumā nesaprast, galvu palauzīt nāksies. Jāatzīmē, ka spēle nav dinamiska, kamēr viens vai divi cilvēki risinās uzdevumus, pārējie var paspēlēt un padejot, jo cilvēku (precīzāk galvu) skaits, var paātrināt uzdevumu izpildi, lai gan fiziski to paveikt var arī viens cilvēks, un viņs paspēs laikā, ja būs pietiekami gudrs.

Negaidiet šeit uzdevumos dinamiku un arī to, ka visiem būs ko darīt, jūs kopā meklēsiet priekšmetus spēlei un kopā risināsiet uzdevumus, pakāpeniski jūs atdzīvināsiet Disko bāru. No tā kvests nekļūst mazāk kvalitatīvs un spilgts, tas ir tikai savādāks.

Paldies par spēli, mēs vēlam jums daudz apmierinātu klientu, savukārt, mēs istabu iekļaujam "Must go" sarakstā, spilgta un neaizmirstama atmosfēra tur ir garantēta, un uz tās fona vairāku ne pārāk vieglu uzdevumu izpilde.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 10/10

Tehnoloģijas 8/10

Uzdevumu oriģinalitāte 8/10

Uzdevumu sarežģītība 9/10

Vidējais vertējums: 8.75