7.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:04

Exitoria "Ieroču Barons"

Adrese:Latvija, Rīga, Vīlandes iela 5-39
Tālrunis:+371 674 92 444

Parasti, apmeklējot kvestu istabas mēs gatavojamies tam, ka ar visiem priekšmetiem būs jarīkojas uzmanīgi, nelietojiet fizisku spēku, tos nedrīkstēs stumdīt vai grozīt, vārdu sakot lauzt! Bet vienmēr ir gribējies rīkoties brīvi un aptaustīt visu, ko piedāvā istaba. Tagad, mūsu pilsētā ir istaba, kur drīkst ierāpties katrā stūrī, aptaustīt katru priekšmetu , pagriezt katru uzgriezni, ja tas izdosies, protams. Sagaidiet – Escaperoom Ieroču barons

Ieroču barons

 Scenārijs vēsta, ka jums ir ieplānots darījums ar teroristiem, kas notiek nelielas lidostas kravas termināla iekštelpās kaut kur Dienvidamerikā. Kaut kas ir nogājis greizi un Valsts armija ir uzzinājusi par jūsu darījumu un nosūtījusi karaspēku uz šo lidlauku. Bēgšanas mēģinājuma laikā viens no ieroču pircējiem tiek nogalināts, bet jūsu komanda nejauši tiek ieslēgta šajā terminālī. Jūsu uzdevums – izkļūt laukā vienas stunas laikā, kamēr nav ieradusies armija un devusi triecienu.

 Pēc maskēšanās tērpa uzvilkšanas jūs ieved telpā, un jūs nekavējoties nonākat termināla atmosfērā. Lidojumu saraksts uz dēļa pie sienas, blakus siena aizkrauta ar koka kastēm, istabas vidū stāv milzīga kaste uz paletes, priekšā restes, aiz tām guļ nogalinātā pircēja ķermenis. Blakus telpa aprīkota ar visu terminālim nepieciešamo, tur ir bagāžas lente un skeneris, durvis ar norādi Gate 9, šķiet, ka tūlīt jūs turp dosieties un ieraudzīsiet skrejceļu. To visu papildina dažādi ieroči un detaļas, kuras jūs atrodiet spēles gaitā. Tematika ir apspēlēta un aprīkota atbilstoši stilam, kas ir ļoti svarīgi.

Vai dotajai kompānijai ir magnētiskās slēdzenes, seifi un mums pazīstamas durvis? Nē! Drīzāk, tā ir paradīze ikvienam, kas vēlas meklēt un atrast. Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz jums ir nepieciešams atrast, lai izkļūtu laukā. Jūsu priekšā ir tikai viens uzdevums, un diez vai pat pieredzējušie spēlētāji uzreiz sapratīs, ka tā ir izejas atslēga. Tāds darbību apjoms, kas jāpaveic, lai to varētu īstenot, rada iespadu, ka tas nekad nebeigsies. Viss jūsu uzdevums – meklēt un atrast – atcerēties un pielietojiet. Escape- istabā ir tikai viena slēdzene ar atslēgu, vairāk neko tradicionālu jūs šeit neredzēsiet. Vienkārši esiet īpaši uzmanīgi – tas ir pats galvenais. Kas mums likās neparasts- viena objekta / atrašanās vietas izmantošana vairākas reizes. Bet tas ir mūsu modelis, pie kura mēs esam pieraduši.

Prakse pierādīja, ka ne mūsu escapetime.lv kolēģu pieredze, ne arī mūsējā dotajā spēlē nepalīdz, tā darbojas pret mums, un tikai traucē izbaudīt vienkāršus uzdevumus. Mūsu domāšana ir tik ieprogrammēta domāt sarežģīti un lineāri, ka mēs visu laiku meklējam sarežģītus ceļus, vietās kur viss ir acīm redzams. Ja jūs nekad neesat bijuši kvesta istabās – šī ir paradīze jums. Šī ir tā vieta, kur jūs jutīsieties brīvi, varēsiet maksimāli baudīt spēli. Komanda ar bērniem būs veiksmīgāka, jo tieši bērni domā vienkāršāk, kā arī viņiem patīk visu aiztikt ar rokām un grozīt. Tiem, kas ir regulāri kvestu apmeklētāji, vajadzētu šeit iegriezties , lai pamēģinātu pārprogrammēt savu domāšanu uz vieglāku līmeni, vai varēsiet?

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 8/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 8/10

Vidējais vertējums: 7.25