7.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 15:50

Escape Room "Sena Kapteiņa Kajīte"

Adrese:Tallink
Tālrunis:+371 22317287

Te ir sajūta, ka ir 21.gadsimts, Rīgas ostā stāv parasts mūsdienu kuģis "Tallink M / S Isabelle", bet jums ir reāla iespēja atgriezties pagātnē, un pastaigāt pa gaiteņiem, kas nedod nekādu mājienu par to, kas jūs sagaida - nokļūšana uz īsta sena kuģa. Iedomājāties? Ideja patīk? Tad jums jādodas uz escaperoom.lv "Seno kapteiņa kajīti". Saskaņā ar senu leģendu, šī kuģa kapteiņa kajīte glabā savus noslēpumus, un tikai dažiem ir dota iespēja tos atklāt.

Jau pašā sākumā, paskatoties apkart, galvā ir tikai viena doma - kvalitāte. Mēs esam apmeklēuši vairākas istabas ar jūras tematiku, bet šī istaba ir pelnījusi uzslavas. No parastas baltas kajītes ir izveidots īsts vēsturisks stāsts. Uz sienām nav tapetes ar koka faktūras imitāciju, kā tas parasti mēdz būt, bet īsti koka dēļi, uz grīdas bordo krāsas kovrolīns, īsti jūrnieku mezgli pie sienām un mazi apaļi lodziņi, kas izskatās ļoti dabiski un lieliski iederas interjerā. Katra detaļa izvēlēta ar gaumi un gandrīz katrai ir savs pielietojums. Izsmalcinātās interjera detaļas slēpj visus iespējamos mājienus par to, kas atradās telpā iepriekš.

Kad runājam par escaperoom.lv, ir skaidrs, ka inženiertehniskie risinājumi būs, un tie būs augstas kvalitātes, un arī kvests būs balstīts tieši uz šāda veida uzdevumiem, kuros ir atrodama tehnika, magnēti un slepenas slēptuves. Uzdevumi ir loģiski un secīgi, galvenais jābūt uzmanīgiem, lai gan, brīžiem gribas pievērsties sīkumiem un pašiem sarežģīt sev dzīvi. Kapteiņa kajītē atradīsies ar ko nodarboties visiem komandas locekļiem, lai gan uzdevumi ir tik interesanti, ka gribas piedalīties katrā. Neskatoties uz to, ka istabā ir mehānismi, tie ir īstajā vietā un nebojā kopējo iespaidu.

Minēto kvestu var apmeklēt ceļojot ar prāmi, vai kamēr tas atrodas Rīgas ostā. Istaba ir neliela, bet tās izmēri ļauj jums spēlēt gan četrata, gan piecratā, tā būs interesanta arī bērniem, viņi taču ir pirātu tēmas un tās atribūtikas fani. Šī istaba ir kā radīta jautram piedzīvojumam.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 9/10

Tehnoloģijas 7/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 7.50