8.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 15:48

Lost Quest "Karību Jūras Pirāti"

Adrese:Martas iela 9

"- Mēs plānojam nozagt kuģi? To kuģi?

- Rekvizēt. Mēs plānojam rekvizēt to kuģi. Šis ir jūrniecības termins." Džeks Zvirbulis

 Vai jūs esat gatavs kļūt par bezbailīgā leģendārā kuģa kapteini? Kļūt par dalībnieku- pirātu, kas vēlas pārbaudīt kādu leģendu? Mūsu pilsētā ir parādījusies escape- istaba Karību jūras pirāti. Pagaidām šī ir otrā istaba pieaugušajiem saistībā ar šo tematiku un noteikti interesanta. Lostquest atvēra savu otro istabu, un, ja jums ir tuva jūra, kuģi, vēsture un Deiva Džonsa stāsti, tad jums tā noteikti patiks.

Ko jūs domājat, vai ir iespējams kalpot simts gadus uz Deiva Džonsa kuģa? Tas nav mazs laiks, bet tas ir liktenis visiem melnās zīmes īpašniekiem. Matrožu vidū ir izplatījusies leģenda, ka uz kuģa ir paslēpts īpašs dārgums - Deiva Džonsa lāde. Kas tajā atrodas? Tā nav gluži parasta lade, tas ir artefakts, kurā glabājas viņa sirds un tas, kurš to iegūs, kļūs par nemirstīgā kuģa kapteini un visu jūru valdnieku.

Jūs esat iesprostoti kadā nelielā istabā, kas, protams, aizslēgta no otras puses ar metāla režģi. Uz krēsla pieķēdēts skelets, acīmredzot matrozis, kas slikti uzvedies, vai komandas, kas nav tikusi laukā, loceklis?)) Aiz restēm redzams krodziņš, bet tur nav nevienas dzīves dvēseles. Vakaros tur noteikti plūst rums, dzirdama glāžu šķindoņa un skaļas pirātu sarunas. Liela, no koka darināta bāra lete, plaukti ar alkohola pudelēm, koka galdi un krūzes. Pie vienas no sienām liels, biedējošs, iespējams, kāda apbrīnas cienīgs, Deiva Džonsa portrets visā tā krāšņumā. Pie citām sienām – daži interjera priekšmeti, ieroči. Visā izmantos koks un metāls, viss ir autentisks un rūpīgi izplānots pat sīkumos. Ļoti bieži, veidotāji ir noguruši vai vienkārši aizmirst par sīkumiem, te situācija ir pretēja. Telpas nepilnības lieliski nomaskētas un pat ķieģeļu siena, kas pati par sevi ir lieliska, papildināta ar gleznojumiem un dažiem priekšmetiem, kas mūsu komandai izraisīja sajūsmu. Fona mūzika, kas ideāli piemērota istabas tēmai, palīdz spēlētājiem iejusties tā laika atmosfērā un baudīt spēli. Ja vēl atrastu kaut kur zem galda gulošo kapteini Džeku Zvirbuli ar ruma pudeli rokās. Autentiskums, kvalitāte un atturība, tas ir tas, kas raksturo šo istabu.

Vēsturiskā tematikā nav vietas tehnoloģijām, bet ir vieta mehānikai. Tieši ar to, jūs sastapsieties šajā kvestā. Pat ja kaut kur ir izmantotas tehnoloģijas, to interpretācija atgādina senu mehānismu. Atslēgas un slēdzenes, lietas, kas atdzīvina telpu un liek kustēties mēbelēm. Slēpņi un uzmanība, karte ar maršrutiem. Uzdevumi ir dažādi, bet viegli izpildāmi arī iesācējiem. Atklātie istabas noslēpumi izraisa sjūsmu, jo paredzēt iespējams tikai vienu soli uz priekšu, bet gala rezultātā viss izrādās citādi. Priekšmetu meklēšana un vēsturisku aprakstu lasīšana varētu kādu arī nogurdināt, bet spēlētājiem iespējams sadalīties un neatrasties visiem vienā vietā.

Ja pirātu tēma jums nepatīk, jums var būt garlaicīgi, tad mēģiniet paskatīties uz to kā uz jaunu piedzīvojumu. Viss pārējais istabā jums noteikti patiks. Mēs noteikti iesakām to apmeklēt! Abas Lostquest istabas ir spilgtas, autentiskas un netipiskas, kas iepriecina. Bērni būs sajūsmā par dizainu, bet vecākiem būs intresanti risināt uzdevumus un virzīties uz priekšu. Arī noslēgums ir noformēts neparasti – vai tad nav apnicis iziet pa tām pašām durvīm pa kurām ienācāt? Tikai ne šajās escape-istabās.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 9/10

Tehnoloģijas 8/10

Uzdevumu oriģinalitāte 8/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 8.00