7.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
14-05-15 23:44

ESCAPE ROOM "Slepenais cietums"

Adrese:Rīga, Dzirnavu iela 20-16
Tālrunis:+37125641671

Escaperoom.lv "Slepenais cietums"

Jūs esat ieslodzītie un sapņojat bēgt no cietuma. Lai to izdarītu, jāveic virkne sarežģītu uzdevumu strādājot komandā. Jūs ar roku dzelžiem esat saslēgti pa diviem kopā. Jūsu galvenais uzdevums darboties pāros.

Piedzīvojums sākas ar ieslodzītā kostīmu, uzvelc un domā – lieliski, cik ērti! Pēc tam Tevi sagaida pārsteigums - sadalieties pa pāriem un dodiet vienu roku - Jūs saslēdz ar roku dzelžiem kopā. Te nedrīkst kļūdīties, nevajag likt pārī divus aktīvus dalībniekus, kas domā dažādos virzienos, viņi viens otru tikai traucēs, izvēlieties tādu pāri, lai Jūs vismaz skatītos vienā virzienā, vai viens no Jums klausītu otru. :) Un tā, Jūs ieejat istabā, virs durvīm sākas laika atskaite 59:59, 59:58 ... Jūsu priekšā smagas durvis ar slēdzeni, pa kreisi kaut kas līdzīgs gultai, tas ir uz rāmja novietots matracis, pa labi izlietne, pustumsa. Drūmi, gribas pakavēties, iejusties lomā, nav laika. Jums ātri nepieciešama atslēga, kura tepat kaut kur ir. Jūs pa kreisi, Jūs pa labi, atradāt, ejam tālāk. Kabinets, seifi, kartes, viss aizslēgts, kalendārs, dators, tāfele, tas viss var noderēt. Skatieties, tur ir vēl vienas durvis, aiz tām elektriskais krēsls, kurā piesprādzēts skelets. Iekārtojums, mēbeles, priekšmeti, viss atbilst policijas iecirkņa stilam, trūkst tikai izmeklētāja formas tērpā, kuru sasiet bēgšanas laikā. Laiks skrien ļoti ātri, uzdevumu daudz, bet priekšā vēl trešā istaba ar elektrisko krēslu un nāvi, tur atrodas izejas atslēga. Spainis ar sūkli, kurā trūkst tikai ūdens, Jūs atceraties filmas par nāves sodiem, sākat domāt, kā darbojas sistēma, ko vajag atslēgt, ko izmantot, skatiens skraida ... Jūs nepamanāt detaļas un nevarat atrast izeju. Esiet uzmanīgi, viss ir vienkārši .

Cietums tas ir kvests ar dažādu laiku tehnoloģiju apvienojumu, tur Jūs sastapsieties ar vienkāršām durvju slēdzenēm, datoru, un jautriem inženiertehniskiem risinājumiem. Tikai neaizmirstiet atkārtot matemātiku, precīzāk reizināšanu un dalīšanu, pie tam stabiņā. Atcerieties, bija tāds seriāls 90.-tajos "Specefekti F / X", kur galvenais varonis rādīja dažādus jokus ar kamerām, priekšmetu vadību ar tālvadības pulti, viss tas, kas mums toreiz bija tik neparasts. Iedomājieties, ka Jūs esat nonākuši tajā laikā un Jūs gaida pašas neparastākās slēdzenes un uzdevumi. Kabinetā jārīkojas tikai pēc loģikas, tiklīdz iestājas apsīkums - pauze, atelpa - viss ir loģiski, ejam tālāk. Arī telpā ar skeletu, izskatās, ka atbilde ir rokā, tā ir tepat, bet nē – saimnieki ir pacentušies pārsteigt un padarīt kvestu patiešām sarežģītu un noslēpumainu.

Istabas iziešanai labāk sagatavoties iepriekš, izmēģinot kaut ko vienkāršāku. Bet šī ir tā istaba, kurai jābūt Jūsu sarakstā. Tā ir lieliska pieredze, kas Jums būs noderīga nākotnē, lai risinātu uzdevumus. Piemērotais vecums ir no 16 gadiem, varbūt Jūsu bērns pat labāk atcerēsies reizināšanu stabiņā, tas paātrinās procesu! :)

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 6/10
Tehnoloģijas 6/10
Uzdevumu oriģinalitāte 6/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 6.25