6.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 01:09

EscapeLiveUk - Wilson’s Office (Vilsona birojs)

Adrese:Arch 39, Henrietta Street, Birmingham, B19 3PS
Tālrunis:0121 5723131

Lielbritānija. Birmingema.

Pēc daudzu kvestu iekarošanas Latvijā, mēs vēlējāmies pārbaudīt savas dedukcijas spējas Šerloka Holmsa dzimtenē. Mūsu izvēle un iespējas krita uz nelielu, bet skaistu pilsētu – Birmingema.
Pirmajā dienā mēs izvēlējāmies EscapeLiveUk - Wilson’s Office (Vilsona birojs). Uzreiz atzīmēsim, ka istabas noformējums bija augstā līmenī. Sajutāmies ka senā angļu detektīva kabinetā. Interjers un atmosfēra atstāj tādu iespaidu, ka sāc justies kā Erkils Puaro vai Šerloks Holmss.

Administratoru brīdinājums, ka mums pieejamas tikai 6 (!!!) norādes, sākumā izsauca smaidu. Bet, ieraugot aptuveni 9-10 slēdzenes vienā istabā, mēs sapratām, ka tikai ar dedukciju mēs galā netiksim. Nemelosim, stāsts ir pavisam parasts. Jāatrod noziedznieks. Virkne plauktu ar dažādiem dokumentiem, iespējamo slepkavu portretiem, seifi, lādes.
Pāris pirmie skapīši mums padevās viegli un ātri, bet tad mūsu loģikai pienāca gals. Aizsteidzoties notikumiem priekšā pateiksim, ka angļu valodas zināšanas uzdevumu veikšanai nav nepieciešamas, bet tās nepieciešams norāžu iegūšanai. Un tās Jums noteikti būs nepieciešamas.

Mums kā labu kvestu faniem grūti aprakstīt sekojošo bez lamāšanās. Spriediet paši. Kādā brīdī, Jums ir palikušas aptuveni 4-5 slēdzenes. Jūs atrodiet trīsciparu kodu bez jebkādām norādēm par ciparu secību un nesaprotiet, kurai slēdzenei to izmantot. Jūs smagi nopūšaties un mēģiniet pie visām ejot no mazākā uz lielāko pēc tam otrādi. Bet, nekā! Vēlamies piezīmēt, ka slēdzenes ir zemas kvalitātes. Vērsāmies pie organizatoriem pēc norādes, bet doktors Vatsons ar slaveno labo āķi nolika mūs nokdaunā. Mēs saņēmām ģeniālu atbildi „At random””(Izlases veidā). Kā? Kā kaut ko tādu bija iespējams izdomāt? Mūsu emocijām nebija robežu . Atlases metode  –tas ir tik zems līmenis, ka pat skolās par to liek divniekus. Un, ja ņem vērā slēdzeņu un ciparu kombināciju skaitu, tad ... nemēģināsim atcerēties ģeometrisko progresiju. Droši vien visi saprata, ka variantu ir daudz.

Izmantojot pieejamās norādes, mēs tomēr atvērām visas slepenās istabas (interjers bija ļoti labā līmenī). Mēs esam diezgan paškritiska komanda, un, ja mēs nesaprotam loģiskas uzdevumus vai kaut ko nepamanījām aiz neuzmanības, mēs esam gatavi to atzīt un novērtēt ideju. Bet pilnīgs loģikas trūkums, saiknes trūkums starp uzdevumiem, mūs paralizēja un mēs nepaspējām laikā izkļūt laukā.
Protams administrators nesaprata mūsu piezīmes un bija pārsteigts par mūsu negatīvajām emocijām, mēs neatradām kopīgu valodu, un aizgājām angļu stilā.
Nākamajā dienā mūs gaidīja divas jaunas istabas....

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 9/10

Tehnoloģijas 4/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 6.75