3.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 00:56

EscapeRoom.lt "Black and White"

Adrese:Vašingtono aikštė 1
Tālrunis:+370 605 59642

Lietuva

Mēģinājums numur divi vai otrā iespēja ...

Melnais un Baltais

Pēc negatīvās pieredzes ar Romeo un Džuljetu, mēs ilgi domājām, vai doties uz citām escaperoom.LT istabām, tajā dienā mums plānā bija trīs viņu istabas. Tomēr mēs izlēmām dot otro iespēju, ja nu pēkšņi te nesanāca un tur būs labāk. Fotogrāfijas tik iespaidīgas, apmeklējumu reitings augsts, pamēģināsim otro, ja būs tāpat, no trešās atteiksimies. Kā mēs kļūdījāmies ...

Kad Tu maksā 35-50 eiro par kvestu, un aiz muguras ir jau 20 istabas, Tev ir ar ko salīdzināt, Tev ir ko novērtēt, vai šī istaba ir tādas naudas vērta, vai arī tā ir tikai viegla peļņa īpašniekiem. Tātad, otrajā istabā mēs pārliecinājāmies, ka maksāt nav vērts.

Istabas sižets mums nav zināms, to pat iedomāties grūti . Vienkārši Jūs ieslēdz melni baltā istabā un Jums jātiek laukā 45 minūtēs. Izejai Jums vajadzīgas divas atslēgas.

Jums iedod rāciju un ielaiž miniatūrā 2 reiz 2 metri lielā istabā, divi polsterēti soliņi, pāris plauktu ar grāmatām, drēbju pakaramais un skapītis. Pirmā doma - vismaz sauss un bez pelējuma. Stūrī mētājas asiņainas ekstremitātes. Atbildi uz jautājumu - kāpēc tās tur atrodas? – mēs neatradām. Istabas dizainā tās neiederas, uz tēmu arī neattiecas, arī pielietojumu tām neatradām. Pēc 10 minūtēm atkal gribas apsēsties uz soliņa un neko nedarīt. Vēlāk, kad mēs atklājām nelielu šīs istabas pārsteigumu – otru istabu, mēs mazliet nopriecājāmies, tas bija kā cerību stariņš labam novērtējumam, bet, kad arī tur uzdevumi bija primitīvi un garlaicīgi, atrodot kārtējo ekstremitāti, mēs bijam galīgi vīlušies.

Šajā kompānijā Jūs neatradīsiet istabu ar video novērošanu, tās nav, rokās jums ir tikai rācijas. Melnbaltajā istabā norādes nedod. Uz jautājumu - kāpēc tad nepieciešamas rācijas ? -atbilde ir - ja nu Jums pēkšņi paliks slikti, kā es to uzzināšu? Nekādu, pat vieglu tehnoloģisku uzdevumu, tikai paslēptas atslēgas un pāris kodu. Arī šajā istabā kodi tiek atlasīti pēc izslēgšanas metodes, nekādas loģikas. Turklāt, ja Jūs ienākot uzreiz nepamanījāt vienu kodu no priekšmetiem, tad ārā no istabas netiksiet, vismaz, tā paziņos pa rāciju, pēc tam, atverot durvis, piebildīs:
- Jums taču bija vēl viena iespēja iegūt atslēgu.
- Bet Jūs teicāt, ka izejas nav?
- Nu, Jūs varējāt uzminēt, ka ar matadatu ir jāpavelk plaukta dibens un paņemt atslēgu.
- Bet Jūs teicāt, ka citas iespējas nav? Klusums ...

No trešās istabas mēs atteicāmies, meitenes uzvilka jakas un klusējot atstāja ēku, puiši palika runāt ar īpašniekiem. Uz jautājumu- vai Jūs esat bijuši pie saviem konkurentiem? - atbilde bija - nē, mēs braucām uz labām istabām Vācijā un Polijā, bet šīs mums nav interesantas, viņi ņem idejas no youtube. Pie mazākajiem padomiem par to, ko mēs redzējām un, ka tas nav pareizi un nav tā vērts, īpašnieki lika saprast, ka viņu istabas ir pašas labākās. Mums tas bija šoks, kā var apgalvot to, ko nezini, ko neesi salīdzinājis un analizējis? Tā bija otrā reize, kad bija žēl iztērēto naudu, arī laiku Lietuvā.

Šis ir tas gadījums, kad iesaiņojums ir skaists, reklāma laba, bet iekšā ... nekas. Tagad skaidrs, kāpēc komandu fotografē pirms spēles, sejās vēl ir apmierinātības izteiksme. Melnbaltā tematika varēja būt krietni interesantāka, kāpēc tāds nosaukums - nav skaidrs. Sižets un priekšmetu sakarības nav skaidras, interjers lēts, sienas no reģipša.

Ja būs jāizvēlas, maksāt 50 eiro par kvalitatīvu kvestu un neizkļūt no tā, vai 40 par ŠO un izkļūt ārā, mēs izvēlēsimies pirmo variantu. Viennozīmīgi neiesakām apmeklēt, lai gūtu pirmo pieredzi un pirmos iespaidus par kvestu kā tādu.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 3/10

Tehnoloģijas 4/10

Uzdevumu oriģinalitāte 4/10

Uzdevumu sarežģītība 4/10

Vidējais vertējums: 3.75