4.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 00:52

escaperoom.lt "Romeo un Džuljeta"

Adrese:Vašingtono aikštė 1
Tālrunis:+370 605 59642

Istabu kuras, mūsuprāt, nav nepieciešams apmeklēt un gaidīt no tam kvalitatīvu kvestu, saraksts papildinās ar divām istabām Lietuvā - Escaperoom. Šodien mēs pastāstīt par vienu no tām.

Romeo un Džuljeta
Viduslaiki, Jums uzlikti roku dzelži, Jūs esat cietumā un mēģiniet no tā izkļūt 45 minūšu laikā
Tāds skaļš nosaukums, gribas romantiku un intrigu. Kur tā ir?! Jūs ieslēdz šaurā, smirdošā pagraba telpā 1,5 reiz 3,5 metrus lielā. Sienas mūrētas no neapstrādāta akmens, mitrums, no griestiem pil ūdens. Vai var būt vēl sliktāk? O, tur ir grāmatas ar pelējumu. Manuprāt, sanitārais dienests tur varētu atrast daudz interesanta, biologi varētu atklāt jaunus mikrobus, bet alerģiski cilvēki sajutīsies kā ellē. Gaiss un sēnītes smaka pastāvīgi atgādina par visām šīs telpas šausmām. Ak jā, viss vēl papildināts ar roku dzelžiem, kas saslēdz divus spēlētājus kopā, tie uzlikti spēlētāju īkšķiem, tādas mazas metāliskas lietiņas, kas pastāvīgi spiež pirksta kauliņu. No bagātīgā cietuma interjera, Jūsu uzmanībai tiek piedāvātas četras grāmatas, māla svečturi, koka krūze un pāris šķīvju! Apsēsties Jūs varat uz šaura soliņa, un apmeklēt tualeti speciālā no saplākšņa veidota vietā. Tās ir visas iespējamās, vietas, kur var būt atslēgas.
Jūsu uzdevums ir atrast trīs atslēgas un vienu kodu, viss! Neaizmirstiet – tas ir viduslaiku cietums, nekādu nano tehnoloģiju, datoru un modernu priekšmetu, kā arī loģikas! Pilnīgs loģikas trūkums, tās nav! Vienkārši meklējiet kodu visā, ko redzat, un tad pielietojiet izvēles metodi. Jūs zināt, ka no četriem cipariem var izveidot 9999 variantus? Ik pēc 10 minūtēm pie Jums atnāk saimnieks, lai paskatītos, kā Jums iet. Visā spēles laikā tikai divas norādes, pēc tam uz Jums skatās pārsteiguma pilnām acīm ar smīnu, kā tā, Jūs nevarat atrast atslēgas. Ak jā, sākumā Jums vēl pasaka, ka sienās atslēgu nav, un tur kur vienu atradāt otras nebūs. Nav nekādas vēlēšanas kaut kur bāzt rokas un pieskarties priekšmetiem. Kad beidzot beigsies laiks?
Par ko maksāt 40 eiro?! Paslēpiet mājās no sava vīra vai sievas atslēgu un dodiet uzdevumu sameklēt, lūk Jums kvests, tikai patīkamākā atmosfērā un par velti . Nomazgāt rokas un ātrāk doties prom, tā ir vienīgā vēlēšanās!
Ja Jūs esat Lietuvā un vēlaties redzēt, kā darīt nevajag, aizejiet uz šo kvestu, bet visdrīzāk Jums būs žēl iztērētā laika un naudas.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 4/10

Tehnoloģijas 4/10

Uzdevumu oriģinalitāte 4/10

Uzdevumu sarežģītība 6/10

Vidējais vertējums: 4.5