0 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
25-01-17 15:38

Escaperoom.lv "Sporta spēles"

Adrese:Lāčplēša iela 43/45
Tālrunis:+371 28442521

Vai mūsu pilsētā ir pienācis laiks, kad kvestu tirgus ir pārsātināts? Iespējams jūs esat noguruši no standarta uzdevumiem, ikdienišķiem scenārijiem un tipiskiem sižetiem. Tad jums ir jānāk šurp - uz jauno escaperoom.lv istabu "Sporta spēles". Kamēr pārējie centīgi pūlas mūs pārsteigt ar kaut inženiertehnisku un nereālu, ikdienā nesasniedzamu, dotā kompānija nolemj pārsteigt ar vienkāršību. Kāpēc ar vienkāršību? Tāpēc, ka visi dotā kvesta uzdevumi un elementi ir vienkārši un viegli pieejami, un tā arī ir atšķirība. Un ne tikai tā.

Dotajai istabai nav scenārija, tās ir sacensības, kurās piedalās divas komandas, atrodoties absolūti identiskās istabās, kuras atdala vitrīna ar kausu. Jūsu uzdevums - 60 minūšu laikā pirmajiem iegūt šo lielo kausu un lineāri veikt visus uzdevumus, kamēr jūsu pretinieki dara tieši to pašu blakus istabā. Kurš būs pirmais?

Nonākot istabā, jūs sastapsieties ar visdažādākajiem uzdevumiem, ko var attiecināt uz sportu tādā vai citādā mērā, bet neuztraucieties, fizisku piepūli tas neprasīs. Pirmo atrašanās vietu no otrās atdalīs režģis, kas pacelsies tiklīdz jūs sāksiet "nodarboties ar sportu" un veiksiet pirmo uzdevumu. Istaba ir aprīkota ar dažādu sporta inventāru: sākot no zviedru sienas līdz mini-golfam. Līdzās uzdevumiem, kas saistīti ar sportu, te ir arī uzdevumi ar izklaidējošu raksturu, piemēram, visparastākais "Twisters". Visa istaba atgādina izklaides vietu, azartu piedod tikai tas, ka tur aiz sienas ir jūsu pretinieki.

Dažu uzdevumu veikšanai nāksies izmantot attapību. Te nav un nevar būt nekādi kodi, slēdzenes un seifi. Komandas darbs būs noderīgs, tikai nedaudz - dažos uzdevumos, ātrāka rezultāta iegūšanai, bet dažos vienkārši būs nepieciešams lielāks skaits ekstremitāšu.))) Lielākā spēles daļā darbosies divi spēlētāji, tāpēc lai nav garlaicīgi - mainiet spēlētājus. Tāpat istabā ir daudz skaņas pavadījuma, kas arī rada spēļu kompleksa atmosfēru.

Kopumā, mēs to nevaram nosaukt par kvestu, tā ir pavisam cita izklaide. Dotā istaba ļauj jums pavadīt laiku jautri un aktīvi, īpaši nesaspringstot ne garīgi, ne fiziski. Tāpat visi uzdevumi ļauj ņemt līdzi bērnus pusaudža vecumā - arī viņi varēs veikt uzdevumus bez īpašām problēmām.

Daži fakti:

* Lai spēlētu jums ir nepieciešami vismaz 4 cilvēki, zināma grūtības pakāpe ir atkarīga arī no spēlētāju skaita.

* Ja jūs esat izlēmuši ņemt līdzi mazus bērnus, paturiet prātā, ka dažas skaņas var viņus nobiedēt ar savu skaļumu, bet tā nav problēma, jo durvis uz istabu, vienmēr ir atvērtas un jūs jebkurā brīdī varat iziet

* Paskaidrojumus arī ir iespējams iegūt, bet no tā cik daudz tie tiks izmantoti spēles laikā būs atkarīga pēdējā uzdevuma sarežģītības pakāpe, tāpēc nepārspīlējiet!

Paldies kompānijai Escape Escape room www.escaperoom.lv  par jauna tipa istabu un labu veiksmi visiem sacensībās!

P.S. Vērtēšanu mēs pagaidām neveiksim, istaba ir unikāla un salīdzināt to nav ar ko. Bet, bez šaubām, aiziet izklaidēties ir vērts