8.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-01-16 16:10

Exitmania "Titāniks"

Rezervēt
Promo kods: QuestMania (-10%)
Adrese:Kaļķu iela 11a, 2.stāvs, Rīga
Tālrunis:+37120777737

Exitmania liek ikvienam "kvestomānam" sastingt gaidās un skaitīt dienas līdz atvēršanai. Mēs tik ilgi esam gaidījuši šo brīdi, un tagad - tas ir klāt! Atklāti sakot, bija bail, ka cerības neattaisnosies, ka būs garlaicīgi, bet nē! Tas nav Eiropas līmenis, šīs istabas nonāca pie mums no Sanktpēterburgas, un kā visiem zināms, Krievijā istabu līmenis ir galvas tiesu augstāks par mūsējo – dinamika, sarežģītība, anturāža, tas viss ir izcilā līmenī.

Tātad, Jūs esat nonācis uz slavenākā lainera pasaulē - Titānika. Laimīgā biļete ir atvedusi Jūsu komandu uz neaizmirstamu piedzīvojumu. Jūs esat cerību un adrenalīna pilns, Jūs esat gatavi neprātīgai rīcībai un priecājaties no visas sirds, par ko, vēlāk būs jāmaksā, riskējot nogrimt kopā ar kuģi. Līdz Jums nonāk baumas, ka Titāniks ir sadūries ar aisbergu un tam atlikušas 60 minūtes līdz pilnīgai nogrimšanai. Šajā brīdī, apsargs Jūs ved uz kuģa apakšējo klāju, uz kajīti, kur Jūs ar roku dzelžiem pieslēdz caurulēm un Jūs sākat saprast, ka Jums ir tikai stunda laika, lai atbrīvotu sevi un mēģinātu izglābties.

Jūs uzvelkat glābšanas vestes, starp citu, tās ir tikai trīs, nevis četras, tāpēc domājiet, par to, kurš būs tas laimīgs, kas paliks bez vestes. Jūs noklausieties norādījumus, un, ar pārsegu aizsienot acis, draudzīgais personāls pavada Jūsu komandu uz istabu. Tikai minūti vēlāk spēle var sākties. Pēc pārsēja noņemšanas Jūs saprotat, ka esat pieslēgti pie caurulēm pie griestiem. Jūs atrodaties radio telpā, uz galda stāv Morzas ābeces aparāts, pie vienām durvīm vecs komutators, aiz tām koridors, ar citām durvīm, tumbleri un spiediena rādītāji, abas durvis ir aizslēgtas. Uz sienām daži tumši iluminatori, uz grīdas viens glābšanas rinķis. Ilgu laiku Jūs pavadat šajā telpā ar nelielu papildus istabu, cenšoties veikt uzdevumu. Jūs jau vēlaties nokļūt tālāk, Jūs redzat, ka tur aiz durvīm atrodas koridors un lifts, lifts - ar kuru tik izmisīgi centās izglābties bēdīgi slavenā lainera pasažieri. Sarkans paklājs, baltas sienas, šaurs koridors, mirgošana gaisma, ko rada bojāts vads. Specefekti, kas ik pēc 10 minūtēm raida signālu vestibulārajam aparātam un rada sajūtas, kas slīkstat, dažiem var pat sākt reibt galva.

 Titānika sarežģītibas pakāpe skaitās vidēja, bet mūsu pilsētai tā ir augsta. Uzdevumi – visdažādākie. Loģiski, ka ir gan atslēgas gan, Morzas kodi, viss atbilst tam laikam. Uzdevumu veikšanai Jums nāksies pietiekami pacensties, izmantot visas Jūsu zināšanas, pieredzi un galvenais – uzmanību. Visi paskaidrojumi ir pieejami un, visbiežāk, problēmas ar uzdevumu izpildi rodas aiz neuzmanības. Titāniks nav ierindas escape istaba – Jums nāksies vākt informāciju un beigās izmantot to, ko atradāt pašā sākumā, vai arī savienot attiecīgi faktus, kurus ieguvāt beigās ar priekšmetiem, kurus pamanijāt sākumā. Jums nāksies skraidīt no vietas uz vietu un atrasties pastāvīgā sasprindzinājumā , jo laiks paiet tik ātri, bet uzdevumi, kaut arī to nav daudz, ir sarežģīti. Atradīsiet gan magnētu, gan kodu slēdzenes, gan arī dažas citas, varbūt kādam tas būs kaut kas jauns. Tumbleri, komutators, sensori, plāni, visa ir daudz un tas ir ļoti interesanti. Izpildot visus uzdevumus, Jums ir garantēts pilnīgs gandarījums un lepnums par savu komandu.

Lai kur Jūs dzīvojat, ja Jūs atrodaties Rīgā, šī escape istaba ir viena no pirmajām mūsu sarakstā Obligāti jāiet”. Žēl, ka tā atvērta tikai 2016.gadā. Emocijas, iespaidi, mīklas, anturāžs – viss izraisa sajūsmu. Tas ir līmenis, kādu mēs gaidam no visām istabām. Patīkamāk ir 50 – 60 minūtes atrasties istabā, kurā visu laiku var izjust spriedzi un izkļūt no istabas pēdējās minūtēs, nekā 25 minūtes risināt uzdevumus un beigās piedzīvot sajūtu “maz, gribu vēl”. Mums patīk istabas, kur viss ir sarežģīti un interesanti, tajās gribas spēlēt stundām. Ko tur vēl stāstīt? - vienkārši nāciet uz Exitmania un izmēģiniet paši! Lai cik ilgu laiku spēle Jums aizņems, emocijas būs pozitīvas. Mēs pataupam 10 balles perspektīvai, jo zinam, ka drīzumā tiks atvērtas dažas jaunas un kvalitatīvas istabas, un droši vien tām būs ar ko Jūs pārsteigt, tai skaitā arī šajā kompānijai. Bet varbūt to izdarīs kāds cits.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfērа/Istabas noformējums 10/10

Tehnoloģijas 8/10

Uzdevumu oriģinalitāte 8/10

Uzdevumu sarežģītības pakāpe 9/10

Vidējais vērtējums: 8.75