8.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
14-05-15 23:18

Find Exit "Beikerstrīta 221b"

Rezervēt
Promo kods: FindRevisor (10%)
Adrese:Tērbatas iela 83B, Rīga
Tālrunis:+371 20038095

Istabas sižets ir par visiem zināmo un visu mīlēto Šerloku Holmsu. Holms neatrodas Londonā, un šajā laikā pilsētu pāršalc virkne šausminošu noziegumu. Iedzīvotāji ir šokā, Holmsa nav, bet drīz tiks pakārts nevainīgi notiesātais! Jūsu uzdevums ir noskaidrot īstā slepkavas vārdu un nākamā plānotā nozieguma vietu un tikai pēc tam atstāt istabu, tas viss jāpaveic 60 minūtēs!
Šī kvesta organizatori labi pastrādājuši visās jomās. Pirmais, ko pamanījām, bija masīvas istabas durvis senatnīgā stilā ar uzrakstu 221b. Radās iespaids, ka aiz tām ir senā Londona. Šis ir tas gadījums, kad noformējums sevi ir attaisnojis par visiem 100 % . Tiešām atverot durvis, mēs nonācām 19. gadsimta beigās. Viss iekārtos stingri ievērojot stilu - paklājs, sienas, mēbeles un mūzika, kas piešķir īpašu šarmu visam interjeram. Likās, ka tūlīt pat mēs satiksim pašu Šerloku. Pirmās pāris minūtes mēs bijām tik ļoti pārņemti ar atmosfēru, ka pat aizmirsām meklēt norādes un uzdevumus, mēs vienkārši staigājām un apbrīnojām interjeru. Skapji, grāmatas, lustra, šūpuļkrēsls – kas īpaši iepatikās mūsu dāmām. Bija jāsakopo domas un jāpievēršas kvestam, neaizmirstot skaļi izteikt komplimentus organizatoriem - "Pie Jums ir ļoti skaisti" . "Paldies, mēs centāmies." - skaļrunī atskanēja atbilde. Starp citu, šī mums bija pirmā istaba, kurā nebija rācijas, Tevi dzird un tūlīt atbild, ļoti ērti un oriģināli.
Arī tehniski, šī istaba pārspēja visas cerības. Puiši pavisam jauni, istaba tikko atvēra, maz pazīstama, droši vien nekā īpaša – domājām mēs, balstoties uz iepriekšējo pieredzi. Cik ļoti mēs kļūdījāmies! Arī te saimnieki bija pacentušies, bet mēs nevaram atklāt Jums visas kārtis, lai saglabātu intrigu un nepadarītu uzdevumu izpildi vieglu, bet viens ir skaidrs – šai istabai būs panākumi, viņi tiešām ir pacentušies atrast interesantus inženiertehniskus risinājumus, paslēpt tos, piespiest komandu domāt un parādīt sevi visā krāšņumā. Un domāt vajadzēja daudz, bet gribējās vēl un vēl, jo uzdevumi bija interesanti. Loģika, uzmanība, aprēķini un tehnoloģijas, tas viss bija.
Pie izejas, runājot ar organizatoriem, mēs uzzinājām, ka puiši gatavojas vēl vairāk sarežģīt uzdevumus, cik vien iespējams atteikties no slēdzenēm, un padarīt to interesantāku. Malači, apsveicami, idejas mums patika.
Iespējams, tā nav pati vieglākā istaba pirmajai reizei, bet to noteikti ir vērts apmeklēt, kaut vai lai salīdzinātu un apskatītu kvalitatīvu kvestu. Dalībnieku skaits 2-4, ja ir vēlēšanās var ņemt līdzi bērnu.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 10/10
Tehnoloģijas  8/10
Uzdevumu oriģinalitāte 8/10
Uzdevumu sarežģītība 8/10
Vidējais vērtējums: 8.5