7 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
14-05-15 00:00

GET OUT "Nolaupīšana"

Rezervēt
Promo kods: GetRevisor (10%)
Adrese:Hospitāļu iela 5A, 3. stāvs, Rīga, LV-1013

Kvests sākas jau pie ieejas durvīm, uzmanīgākie pamanīs uzrakstu un paņems lukturīti, pārējie ieies ēkā, kur izdzirdēs baisu mūziku, ieraudzīs attēlus no filmas "Zāģis", un tas viss notiks tumsā. Jau pirmajā minūtē, kāpjot pa kāpnēm, jutīsieties kā kaut kā biedējoša dalībnieki. Augšā Jūs gaida saimnieks, iedod lukturīšus un ielaiž ... kamerā, jā, jā, tajā, kas ir aiz restēm un kur uzliek roku dzelžus.
Istabas sižets ir par to, ka Jūs esat nolaupīts un aizvests uz laboratoriju, kur tiks veikti pētījumi. Jūsu uzdevums ir izkļūt no ... teiksim, veikt virkni uzdevumu un izkļūt no laboratorijas. Смайлик «wink» Mēs nevaram Jums atklāt pašu istabas rozīnīti. Ja Jums patīk ķīmija, bērnībā spēlējāt ārstus un domās plānojāt zinātnieka karjeru, šis kvests ir domāts Jums.

No pirmā acu uzmetiena, šķita, ka istabā nav nekā īpaša. Mūs ieslodzīja kamerā, jāatrod izeja no tās, pēc tam no tās istabas, kuru var redzēt tālāk. Kamerā, kā jau pieklājas, nav daudz priekšmetu, toties parādīt apķērību bija nepieciešams, vajadzēja arī ielīst tur, kur nemaz negribas līst, lai tiktu laukā. No kameras mēs izkļuvām ļoti ātri, ja atmiņa neviļ 4 minūtē. Bet pēc tam sākās pats interesantākais un neparedzamais - šļirces, burkas, tabulas, ķimikālijas, ķermeņa daļas, baltas sienas, asinis ... Tas viss, protams mākslīgs, bet paaugstina interesi, piedod oriģinalitāti un intrigu. Vispirms bijām ieslodzītie, pēc tam mēs jutāmies kā zinātnieki -ķīmiķi, jaucām dedzinājām, risinājām . Kvesta uzdevumi bija diezgan vienkārši, grūtāk bija tos atrast un saprast, ka tie vispār ir uzdevumi kā tādi nevis interjera priekšmeti.
Tehniski istabā ir daži oriģināli risinājumi, iespējams te neko pat nevajag papildināt, viss ir par tēmu un pietiekamā apjomā. Iespējams tā nav visdārgāk aprīkotā istaba, bet noteikti bagāta ar pārsteigumiem un negaidītiem risinājumiem. Jebkura komanda, kas atnākusi uz šo kvestu, noteikti negaida tādu nobeigumu. Gatavojieties tam, ka sajūtas būs dažādas, spēles gaitā noteikti mainīsies arī emocijas.
Kopumā mēs varam teikt, ka puiši ir pacentušies pārsteigt spēlētājus un sagādāt tiem diezgan ekstremālus iespaidus- no ieslodzītā līdz zinātniekam. Žēl, ka nevar pastāstīt Jums pašu interesantāko, tāpēc aicinām Jūs aiziet un paskatīties pašiem.
PS. Ja Jūs izlemjat ņemt līdzi bērnus, tas nav pats labākais variants, iesakām no 16 gadiem, tāpat arī jūtīgiem cilvēkiem ar vāju nervu sistēmu būs grūti veikt uzdevumus. No otras puses, tas ir izaicinājums, kas padara kvestu vēl interesantāku.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 7/10
Tehnoloģijas 7/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 7