8.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
12-05-15 21:51

I Am Medievel "Ramer tower"

Adrese:Trokšņu iela 13
Tālrunis:25 616 553

Mūsu dzimtā Rīga ... Cik daudz Jūs par to zināt? Ko Jūs zināt par cietokšņa sienas 27 torņu vēsturi, kas bija paredzēti senās pilsētas aizsardzībai? Vai Jums ir vēlme atrasties vienā no tiem? Tagad Jums ir tāda iespēja. Puiši no I am Medieval, piedāvā jaunu, neparastu kvestu XIII gadsimtā celtā – Rāmera tornī, Torņu ielā. Šī ēka tika pilnībā atjaunota 1985.-1987.gados, saglabājot vecos pamatus un sienas.

Es esmu viduslaikos

Jūs nonākat visīstākajos viduslaikos un ienirstat leģendā:
No 15. līdz 18. gadsimtam tornis bija mājvieta trīs paaudžu ceļojošiem tirgotājiem. Saskaņā ar leģendu, viņi prata kalt laimes monētas, kas piesaista bagātību. Pateicoties monētām viņu labklājība auga. Pēdējais no trim tirgotājiem noslēpa brīnumaino monētu kalšanas ierīci aiz slepenām durvīm, atstājot to mantojumā cilvēkam, kurš to spēs atrast. Bet, lai līdz tai nonāktu, viņam jāatrisina sarežģītas meistara atstātās mīklas. Atrodiet to 60 minūtēs.

Autentiskums, bezgalīgs autentiskums, ieved kvesta atmosfērā. No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka esi nonācis muzejā, kas gan tur interesants var būt? Garlaicīgi? Nē, tas nav par šo vietu. Viss pat sīkumos senlaicīgs, ne mazākās norādes uz mūsdienām, var būt daži sīkumi, bet tie nebojā kopējo iespaidu. Ja tās ir durvis, tad tās ir no koka un čīkst, ja kāpnes, tad šauras, logs mazs, lādītes no koka, slēdzenes vecas un kaltas, loks ar bultām ... Var bezgalīgi uzskaitīt, bet ir labāk redzēt pašam. Liela daļa priekšmetu ir muzeja eksponāti, pret tiem jāizturas saudzīgi, jāmeklē uzmanīgi. Šīs telpas sienas nes sevī vēsturi, un Jūs kļūstat par daļu no tās, Jums jāatrod ierīce monētu kalšanai.

Jā, tur, protams, Jūs neatradīsiet nevienu mūsdienīgu risinājumu, nekādas datortehnikas un magnētisko slēdzeņu. Tas ir mehānisku uzdevumu un konstrukciju virknējums, viss veidots, pamatojoties uz viduslaikiem, tiem atbilstoši priekšmeti un tehnoloģijas. Šī vecā slēdzene ar 4 atslēgām, tas ir šedevrs un nestāv blakus nevienam "meistaram". Pat aizslēgtas atvilktnes atvēršana notiek mehāniski. Tik daudz pārsteigumu viena torņa pāris stāvos. Mums nav tiesību atklāt visus noslēpumus ... Bet novērtējums ir augsts, jo puiši radījuši pagājušo gadsimtu inženiertehnisku kvestu.

Šo torni vajadzētu apmeklēt katram, kas mīl mehāniku, vēsturi, kvestus un arī mūsu vecpilsētu. Ja Jūs vēlaties, parādīt bērniem, kā cilvēki dzīvoja agrāk, te Jūs atradīsiet daudz interesanta, ja esat noguruši no mūsdienu tehnoloģijām, šī vieta ir domāta Jums, atpūtieties, iegremdējieties mūsu pilsētas vēsturē. Brīnišķīga vieta, kur pavadīt laiku, kas atšķiras no mūsdienu pasaules.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 10/10
Tehnoloģijas 8/10
Uzdevumu oriģinalitāte 9/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 8.5