6.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 01:06

Illuminati

Adrese:Adres:Rotundo g. 2
Tālrunis:+370 642 94 611

Lietuva

Mēs bijām ļoti vīlušies divos kvestos, mums steidzami bija nepieciešama pozitīvisma un dinamikas deva. Atvērtām internetu, sākām meklēt, rezultātā mūsu jaunais draugs ieteica apmeklēt Illuminati, teica, ka mums patiks. Tā kā tajā dienā mums bija paredzēts braukt mājās, mūs interesēja brīva vieta tuvākajā stundā. Izrādījās, ka vieta ir un mūs gaida.
Vai Jūs varat iedomāties kvestu, kura izveidotājs nekad nav bijis citā istabā? Viņš vienkārši izveidoja to, ko vēlētos redzēt citur.

Illuminati
Šis dīvainais nosaukums nāk no 18.gadsimta, un nozīmē "garīgi apgaismot". Cilvēku grupa, kas izveidojusi organizāciju, pieder elitārai gudro kopienai, kas maina pasaules kārtību, vēlas izveidot vienotu valdību, finanšu sistēmu un reliģiju. Ir teorija, ka šī organizācija joprojām pastāv un kontrolē pasaules lielākās valdības un starptautiskās korporācijas. Jums ir 60 minūtes, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk informācijas un izkļūtu laukā, kamēr nav atnākuši saimnieki.

Istabā daudz interjera priekšmetu, gleznas, senas zīmes, akvārijs ar izsalkušām zivtiņām, ādas sēdekļi, āda uz grīdas, rakstāmmašīna un daudzi citi priekšmeti. Atmosfēra kā vecvectēva kabinetā, ja ne vecvecvectēva, kas mīlēja doties uz ārpilsētas māju medībās. Gandrīz katram interjera priekšmetam ir savs noslēpums vai pielietojums. Skatiens skraida apkārt, nezini, ar ko sākt. Pēc tukšās istabas B & W, mēs bijam nonākuši paradīzē.

Tā nav pati tehnoloģiskākā un bagātākā istaba, bet noteikti dinamiska un radoša. Saimnieks pielicis iztēli un pašrocīgi izveidojis uzdevumus pietiekoši sarežģītus un interesantus, dažreiz pat intriģējošus. Ir uzdevums, kurā risināšanas laikā nepieciešams ieturēt pauzi, tikai tad kaut kas notiks, kas – to Tu pagaidām nezini. Vai cits uzdevums, kur atbildi meklē acu augstumā, bet paciņa ir augstāk Vai arī - no pieredzes zini, ka tur ir otra istaba, tev šķiet, ka ieeja ir šeit, bet vēlāk uzzini, ka ieeja ir citā vietā. Viss ir vienkārši, bet radoši. Patīkams pārsteigums, tehnoloģiju minimums, bet tik liela interese par katru nākamo uzdevumu. Pat tālruni, kas paredzēts norādēm, vispirms ir jāatrod, jāpieslēdz un tikai pēc tam to var izmantot, lai sazinātos ar administratoru. Uzdevumu daudzveidība un neparasta pieeja, kuru radījis saimnieks bez pieredzes kvestā.

Šī bija pirmā istaba pēdējā laikā, kurā pavadījām pilnvērtīgas 58 minūtes, mēs bijām vienkārši laimīgi uz ilgu laiku, un vēl ilgi slavējām veidotāju. Noteikti iesakām pievienot šo kvestu Viļņas Top 5 sadaļai „Obligāti”. Īpaša sagatavotība nav nepieciešama, var apmeklēt arī pusaudzis un bērns kopā ar vecākiem.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 6/10
Tehnoloģijas 6/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 8/10
Vidējais vērtējums: 6.75