5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-03-16 18:21

Keyhunter.co.uk

Adrese:149 Sherlock Street, Birmingham
Tālrunis:0121 6666 478

Atgriežamies pie mūsu sarunas par Birmingemu. Otrajā dienā izvēle krita uz Keyhunter.co.uk. Paša kvesta meklējumi noveda mūs Šerloka Holmsa ielā. Patīkams pārsteigums, simboliski.

Kamēr mēs meklējām vajadzīgo mājas numuru, pat nepamanīja, kā nonācām ķīniešu kvartāla centrā. Ko tas varētu nozīmēt?

Mēs ļoti ceram, ka tā būs pirmā un pēdējā reize, kad aprakstām uzreiz divas istabas vienā recenzijā. Jūs tūlīt sapratīsiet, kāpēc.

Ķīniešu jauneklis lauzītā angļu valodā izskaidro galvenos spēles noteikumus un mēs ieejam otrajā, pēc sarežģītības līmeņa, istabā. Pateikt ka pieticīgāku interjeru mēs neesam redzējuši, nozīmē neko nepateikt. Tumša istaba, četras sienas, galds, krēsls, divi aizvērti skapji.

 

Nekādu oriģinālu uzdevumu, nekādas radošas pieejas, tikai pāris slēdzenes galdā un uz skapjiem. Un kas ir pats interesantākais, visi uzdevumi bija risināmi ar ultravioletās gaismas palīdzību. Tas viss ir ļoti lēti, atgādina made in china. Pie tam ķīniešu hieroglifi liks jums krietni palauzīt galvu, to tur ir vairāk nekā pietiekami. Uz sienām redzamas vecas atzīmes, un no šī jucekļa nogursti krietni ātrāk.

Kādā etapā mums iestājās apstulbums. Norāžu saņemšana no ķīniešu jaunekļa, kas slikti runā angliski, pa čerkstošu rāciju ar radiosignāla palīdzību, ātri nogurdina. Pat pēc visu trīs norāžu izmantošanas, prasot palīdzību, mēs saņēmām stingru noraidījumu. Ķīniešu jauneklis uzskatāmi nodemonstrēja savu nelokāmību un atteicās mums palīdzēt. Bet tas mūs saniknoja un mēs bez papildus palīdzības iznācām no istabas tieši vienu minūti pirms spēles beigām.

 

Gaidīto apmierinājumu mēs neguvām. Dzenoties pēc adrenalīna mēs devāmies uz vieglākā līmeņa istabu. Te interjers bija bagātāks – par diviem galdiem un diviem krēsliem vairāk. Uzdevumu uzbūves princips ne ar ko neatšķīrās . Bija jūtams ķīniešu konveijera principa pieskāriens. Neliekuļosim, vieglākā istaba izrādījās dinamiskāka, tajā bija jūtamas kaut nelielas investīcijas. Uzdevumi ar krāsu gammu, skaitļu atbilstības meklējumi, triki ar atsaucēm uzlaboja mūsu iespaidus par brāļiem ķīniešiem. Mēs izkļuvām laukā 45 minūšu laikā.

Uz trešo istabu mēs vairs negājām, tur mums nebija ko darīt. Mēs tā arī nesapratām saistību starp istabu nosaukumiem, leģendu un to iekārtojumu.

Vairāk ko aprakstīt diemžēl šeit nav. Neinteresanti, blāvi, garlaicīgi. Kārtējo reizi mēs uzķērāmies uz skaistu iesaiņojumu (mājas lapas izskatā) ar negaršīgu pildījumu.

Balstoties uz mūsu pieredzi varam droši teikt, ka kvesti Rīgā kopumā ir ļoti labā līmenī.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas noformējums 4/10

Tehnoloģijas 3/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 5.00