5.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-03-16 18:16

Live escape game Latvia "Soļi"

Adrese:Astrida Birna 9-2
Tālrunis:+371 29 333 343

Live escape game Latvija sāka savu darbību Rīgā neparastā veidā – dodot iespēju pilnveidoties identiskā kvestā divām komandām vienlaicīgi, par to mēs rakstījā savā iepriekšējā apskatā. Nebija ilgi jāgaida, līdz kompānija atklāja otru istabu ar nosaukumu "Soļi".

 

Nekādas īpašas leģendas istabai nav , tās tematika un noformējums runā paši par sevi. Viss kas jums jāizdara, ir jātiek laukā 60 minūtēs, izmantojot soļus to dažādās interpretācijās.

 

Ieejot istabā jūties kā bandinieks uz šaha galdiņa melni baltos toņos. Apkārt tukšums, maz mēbeļu un priekšmetu, vidū liels šaha laukums, pie tālākās sienas galds ar bandiniekiem, blakus aizslēgtas durvis, aizslēgtas atviktnes un liela Live glezna ar notīm. Tāds pieticīgs minimālisms bez liekiem priekšmetiem, viss ir spēlei. Mēbeļu trūkums rada iespaidu, ka istaba ir ļoti plaša un skanīga, vietas te ir pietiekami, bet uzdevumu pamaz. Bet galvu palauzīt nāksies visiem kopā.

 

Ne vienmēr uzreiz saproti secības loģiku, vēlāk darbojoties, viss kļūst skaidrs. Pirmais uzdevums, kas bija jāveic šķita mums kā joks, jo sākumā nekas nenostrādāja musu mantu dēļ, vēlāk viss nostājās savās vietās (nelieciest somas uz mēbelēm). Nevar teikt, ka uzdevumi ir lineāri, nē. Dažreiz nācās griezties atpakaļ, lai atrastu kodu. Sākotnējā etapā daži elementi traucē, novēršot uzmanību ar to, ka domājat kur tos pielietot. Dažiem, tieši otrādi, ir ļoti neparasts pielietojums. Te ir atrodami inženiertehniski risinājumi, bet puse no uzdevumiem būs jārisina izmantojot loģiku, arī kodēto slēdzeņu skaits liek smadzenēm uzkarst, saprotot, cik kombinācijas nāksies atrast. Daudz skaitļu un kodu – tā mēs raksturotu doto kvestu. Mūs brīdināja, ka pie viena uzdevuma nāksies aizkavēties, tā arī bija. Kad mēs ieraudzījām pie sienām esošo priekšmetu skaitu, mēs ātri galvā pārcilājām visus iespējamos variantus, kas ienāca prātā, tad apsēdāmies un sākām domāt tālāk, jo nekas nederēja. Kopumā interesants domu gājiens un neparasti risinājumi. Centieties neizmantot savas zināšanas un pieredzi , tas var novirzīt no pareizā risinājuma. Neaizmirstiet, ka tā ir spēle.

 

Escape- istaba neizceļas uz pārējo fona tā, lai ieteiktu to kā "Must go", bet labs smadzeņu treniņš un +1 kvestu krājkasītē "aiziesim vēlāk" tā noteikti ir. Citādi sakot, negaidiet te pārsteigumus un bezgalīgus inženiertehniskus risinājumus, bet gribējās, jo istaba un tās izstrādātāji ir no Eiropas, un līmenim vajadzētu būt citam.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpas noformējums 5/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 6.00