9.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
22-08-16 12:13

MyEscape "Gordons VS E-Corp"

Adrese:Brīvības iela 224-k5, 2 stāvs
Tālrunis:+371 27297722

Ir tādi uzņēmumi, kas klusi un nesteidzoties strādā, bet pēc tam pārsteidz. Kā viņiem trūkst? Popularitātes, reklāmas un pazīstamības. Mūsu spēkos ir palīdzēt tādiem uzņēmumiem kļūt pazīstamiem, jo viņu darbs ir uzmanības vērts. Pirms pusgada pilsētu burtiski pārpludināja istabas ar dažādām aplaupīšanas tematikām, un katra no tām bija savā veidā veiksmīga. Toreiz, ziemā, viens no uzņēmumiem „MyEscape” atvēra istabu „Juvelierizstrādājumu veikala aplaupīšana”, radot pozitīvu emociju vilni un piesaistot sev lielu uzmanību. Vēl toreiz uzņēmums solīja sākt veidot jaunu istabu, aizsākot ļoti interesantu tematiku, par ko mēs visādā ziņā priecājāmies. Kā jau pienākas kvalitatīvam darbam, tas aizņēma diezgan ilgu laiku, toties rezultāts bija tā vērts. „MyEscape” realizēja kvestu ar tematiku, kas daudziem līdz šim ir palicis bērnības sapnis. Jaunā istaba aizvedīs jūs uz 2219. gadu. Iepazīstieties: „Gordons pret E-CORP”!

Leģenda

Tālajā 2219. gadā, pēc tam, kad zeme piedzīvoja virkni karu un dabas katastrofu, tā kļuva nepiemērota dzīvei, bet pat līdz tam gadam cilvēce vēl nebija pietiekami izpētījusi kosmosu. Cilvēki sāka dzīvot mākslīgajos pavadoņos – debesskrāpjos. Tos sauca par „Mājokļiem” un tie piederēja korporācijai „E-CORP”. Tajos ietilpst miljoniem cilvēku un tie ir pilnībā piemēroti dzīvei. Korporācija „E-CORP” radīja tādu kā valsti, diktējot savu kārtību. Kad valda viens, protams, ka otru tas nelaiž varai pat ne tuvumā. Tā kā zemei identiskas planētas atrodas vairāku simtu gaismas gadu attālumā no mums, korporācijai „E-CORP” tas ir ļoti izdevīgi. Jūsu komandai ir pazīstams profesors Gordons, kurš ir izstrādājis jaunas paaudzes degvielu, tā var dot iespēju daudz ātrāk sasniegt citas planētas. Tomēr ir notikusi dīvaina sagadīšanās – profesors ir pazudis, tiklīdz bija pastāstījis par savu atklājumu dažiem biedriem. Pareizi – korporācija ir nonākusi viņam uz pēdām. Tomēr profesors nebija muļķis, un jums, saviem uzticamajiem draugiem paspēja nosūtīt paziņojumu, izmantojot visdrošāko paņēmienu – veco labo papīru un pneimopastu. Korporācija tā arī nebija atradusi veidu, kā to kontrolēt.

Stāvot pie alumīnija durvīm, kas atgādina tā kā lifta telpu, tā kā laboratoriju, mēs pa pneimopastu saņēmām tieši to vēstulīti. Ko mēs redzējām pēc tam, gribētos pilnībā atstāt noslēpumā, lai jūs būtu tikpat daudz un pastāvīgi pārsteigti, cik mēs. Ja minimāli aprakstīt vietu, ko radījis uzņēmums „MyEscape”, tad tā – alumīnijs bija izmantots ļoti daudz! Visas sienas, grīdas, guļamvietas, kapsulas un atpūtas telpas (jā, tur ir pat tādas), viss ir pārdomāts un izveidots maksimāli tuvu kosmiskajai tematikai. Jūsu ceļā būs mazs iluminators, kurā redzama zeme, robots, automāts, kur var nopirkts dažādus kosmo-gadžetus, un daudz kas cits. Jūsu atrodaties nākotnē, un viss jums apkārt iegremdē tieši tādā atmosfērā. Mēs sajūsminājāmies burtiski par visus, kas mums nonāca pa rokai. Vai tas būtu gadžets vai mūsu laika priekšmets, viss ir noformēts oriģinālā veidā. Tematika ir jauna un viss tajā ir savā veidā unikāls.

Šīs escape-istabas tehniskā daļa ir diezgan augsti attīstīta. Sākumā mūs nedaudz pārsteidza dažu atslēgu esamība, bet jāatzīmē, ka to izvietojums ir ļoti vietā. Kāpēc? Sapratīsiet paši. Neraugoties uz banālu atslēgu esamību, bija arī viena ļoti neparasta un tematiska. Istabā ir arī daudz dažādas tehnikas, kas ļoti labi iekļaujas nākotnes tematikā. Uzdevumi ir pamatoti uz dalībnieku uzmanību un attapību. Pirms sākt dažu uzdevumu veikšanu, jums būs uzmanīgi jāizpēta visa pieejamā informācija – it kā nekā sarežģīta. Bet, kā izrādījās, lai to paveiktu, ir arī savas grūtības. Ļoti patīkami, ka kvesta un pašas spēles īstenošanai ir izmantots maksimāls tehnikas daudzums. Būs interesanti saņemt atbildes no negaidītiem avotiem, kā arī atrast noslēpumus tur, kur pirms kāda laika to nebija. Nevar teikt, ka tas ir pilnībā tehnoloģisks kvests, bet kopumā ir izmantoti diezgan augsta līmeņa inženiertehniskie risinājumu, tomēr pagaidām stingru desmitnieku, kā mums šķiet, vēl neviens nav sasniedzis. Atzīmi ielikt ir grūti, it kā gribētos ielikt 10, bet saproti, ka kaut kas jāatstāj turpmākai izaugsmei.

Šo escape-istabu gribas uzslavēt par tās oriģinalitāti un atmosfēru. Daudz pozitīvu emociju sagādā jau tas vien, ka tematika ir jauna, nav agrāk izmantota, un ir tuva bērnības sapnim paviesoties kosmosa kuģī. Ir padarīts milzīgs darbs, un spēles laikā iegūts gan adrenalīns, gan pilnīgas sajūsmas sajūta. Jūsu izjutīsies jaunas, agrāk nepazīstamas fiziskas sajūtas, un ticiet, tas jūs neatstās vienaldzīgu. Neraugoties uz vidēju atzīmi, istaba mums ļoti patika un ir patīkami redzēt, ka uzņēmuma otrais kvests nav ne pat matu sliktāks par pirmo, bet varbūt pat labāks. Viennozīmīgi - jāiet! Viennozīmīgi – pēc iespējas ātrāk! Uz priekšu – rezervējiet vietas, draugi!

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra 10/10

Tehnoloģijas 9/10

Uzdevumu oriģinalitāte 9/10

Uzdevumu sarežģītība 9/10 (iespēja izvēlēties)

Vidējais vertējums:  9.25