9 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 15:36

My Escape "Dārglietu nolaupīšana"

Adrese:Brīvības iela 224-k5, 2 stāvs
Tālrunis:+371 27297722

Arvien biežāk escape-istabās sāk parādīties laupīšanas tēma. Šobrīd to nav daudz, bet drīzumā gaidāmi vēl daži jaunumi šajā jomā. Vai laupīšanas ir paaugstinātas intereses objekti kvestu cienītāju vidū? Iespējams, jā. Vismaz tās divas istabas, kuras mēs esam redzējuši, ir ļoti interesantas un diezgan ticamas. Jau mazliet sāk apnikt vienkārša izkļūšana no istabas 60 minūtēs – ir daudz interesantāk veikt papildu uzdevumus, un saskatīt mērķi, kuru jāsasniedz vēl pirms izkļūšanas no istabas. Papildus mērķim ir patīkami sajust sižeta līniju un kļūt par tā dalībnieku. Jūsu uzmanībai mēs piedāvājam jauno kompanijas MyEscape istabu "Dārglietu nolaupīšana".

Saskaņā ar sižetu jūs esat pieredzējuši laupītāji, kas jau sen darbojas Eiropā. Viens no jūsu klientiem ir pasūtījis nozagt ļoti slavenu izstrādājumu – konkrēti hercogienes Marlboro Olu, kura darināta slavenajā Faberžē firmā. Jums jāiekļūst senā Jansona kunga juvelierizstrādājumu veikalā un tikai 60 minūtēs jānozog Faberžē Olu. Neaizmirstiet – nekādu pierādījumu, pretējā gadījumā tā būs pēdējā laupīšana jūsu karjerā.

Lai gan agrāk juvelierizstrādājumu veikalus escape- istabu pasaulē neviens nav atvēris, bet priekšstats par to, kā tur jāizskatās, ir katram. MyEscape ir atvēris senu juvelierizstrādājumu veikalu un to noformēt viņiem ir izdevies ļoti labā kvalitātē, dārgi un eleganti. Nonākot telpā, skatu piesaista vecs koka galds, Jansona kunga krēsls un divi krēsli klientiem. Istabā ir milzīga vitrīna no masīvkoka, visā sienas platumā un augstumā. Tajā izvietotas dažādas dārgas rotaslietas. Sienas rotā vintage stila tapetes un daži portreti. Ir arī vecs kases aparāts un dažas citas senlietas. To nav pārāk daudz, kas piedod istabai eleganci un nerada pārblīvētības sajūtu. Vietas, kurās jūs nonāksiet uzjundīs jums atmiņas par filmām, kurās laupītājiem bija javeic visdažādākie uzdevumi . Neatklāsim noslēpumus, atstāsim intrigu.

Kā ir ar istabas tehnisko pusi? Sākumā pateiksim, ka te jūs atradīsiet tikai vienu atslēgu, un arī tās pielietojums būs neuzmācīgs. Visi pārējie uzdevumi ir dažādi, un tajos ir arī kaut kas jauns. Tajās vietās, kur, šķiet, būs atslēga, viss nav tik vienkārši. Tajās vietās, kur, šķiet, nekā nav – pēkšņi atklājas visnegaidītākie spēles momenti. Ir uzdevumi, kas prasa uzmanību, un ir tādi, kas prasa izturību. Šajā istabā nav nepieciešams liels komandas darbs, dažkārt var tikt galā pat viens cilvēks, tomēr, lai veiktu visus uzdevumus, nepieciešami vismaz trīs dalībnieki. Šai istabai ir vēl viena iezīme – nepieciešams, lai komandā būtu cilvēks, kas prot spēlēt šahu, vai vismaz pārzin gajienus ar figūrām. Ja jums tāda nav, bez noradēm neiztikt. Mūs tas nedaudz samulsināja, jo parasti uzdevumi ir balstīti uz vienkāršām lietām, un neprasa īpašas zināšanas. Daudzi teiks, ka šaha spēles pamatnoteikumi ir zināmi visiem, bet, diemžēl, realitāte ir citāda. Kopumā uzdevumi ir loģiski un tos iespējams atrisināt dažādos līmeņos sagatavotiem spēlētājiem, tikai jau pašā spēles sākumā jābūt uzmanīgiem pret lietām un visu pārējo, kas jums ir.

Mēs ar prieku iekļaujam MyEscape "Dārglietu nolaupīšanu " TOP3 un "Must go" sarakstos. Ja jūs vēlaties uzspēlēt kvalitatīvu un skaistu kvestu – jums jābūt šeit! Tas būs laba pieredze komandai un iespēja redzēt, kas ir kvalitatīvs līmenis Latvijā. Mēs jau kuro reizi pārliecināmies, ka pieredze un zināšanas, kas gūtas Krievijā, ir devušas pozitīvus rezultātus, iekārtojot istabas Rīgā. Esot tieši Peterburgā, puiši raduši iedvesmu un izveidojuši savu escape- istabu pietiekami augstā līmenī.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 10/10

Tehnoloģijas 9/10

Uzdevumu oriģinalitāte 8/10

Uzdevumu sarežģītība 9/10

Vidējais vertējums: 9.00