7.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
26-05-15 12:06

Mysteria „Ilūzija”

Rezervēt
Promo kods: @QREVISOR (10%)
Adrese:Riga, Skolas 14

Mysteria nav vienkārši escape istabu organizācija, tās ir kārtīgi pārdomātas detaļas, kvalitatīvi un tīri noformētas istabas, oriģināli ispildītas spēles. Mēs ar prieku dalamies ar mūsu domām par vēl vienu veiksmīgu kvesta istabu, kura atvērās mūsu pilsētā.

„Ilūzija”

Laikam katrs ir redzējis filmu „Inception”, tur sapnī cēla citu realitāti. Mājas un mēbeles veidojās tā, kā to sev iztēlojās arhitektors, tieši viņu sapnī. Tik neparastas idejas un projekcijas, viss tas kļuva par realitāti, tajā pašā laikā bija tikai ilūzija. Iedomājieties, ka esat nokļuvuši neparastā dzīvoklī, 60 minūtes pilnīgi pretējas realitātes, kamēr nesāks zvanīt modinātājs.

Mums nebija ne jausmas, ko ieraudzīsim. Mums tikai piedāvāja aizsiet acis, lai būtu lielāka izbrīna un negaidīts pārsteigums, vēlāk bijām patīkami pārsteigti. Sākumā mūsu domas par istabu bija pavisam citādas, domājām būs kautkas no fantastikas, lāzeriem vai kosmosa, nu..vai varbūt Nārnija? Mēs nevarējām iedomāties, ka nokļūsim tik ļoti mājīgā dzīvoklī. Atverot acis, mēs sajutāmies silti, gaiši un mājīgi. Gribējās uzvilkt čības, piesēst pie televizora un uzmest virsū segu, tikai tā visu laiku krita nost...Atmosfēra tādas jaunas, tīras mājas, kuru labi redzams veidojuši ar dvēseli. Mīksti paklāji, oriģināli, neparasti galdiņi, krāsainas sienas, viss tas uztveras neparasti, kā nekad agrāk, ticiet mums. Gribi apsēsties, bet nevari, gribi apgulties, arī nevari, tu atrodies nereālā pasaulē un tas ir forši.

Izņemot veiksmīgu dizainu, saimnieki ir izveidojuši arī virkni interesantu uzdevumu. Iedomājieties, ka gandrīz visi priekšmeti mājā izpilda citu funkciju, nekā esam pieraduši. Parasta mājas sadzīves tehnika ir kļuvusi par daļu no tehnoloģiskā kvesta. Nevar pateikt, ka viss ir vienkārši, nē. Uzdevumi ir dažādi un pārsvarā tehnoloģiski, bet lai tos atrisinātu ir jābūt maksimāli uzmanīgiem. Ļoti svarīgi ir arī tas, ka loģika ir viegli uztverama un mērķis skaidri saprotams. Starp citu, kas attiecas uz palīdzību, šajā istabā ir līdzīga „Svētā grāļa nolaupīšanas” sistēmai. Jums ir neliels ekrāns uz kura katru 6. minūti parādās kāda palīdzība uzdevumu risināšanai, bet neceriet iziet istabu tādā veidā, nepaspēsiet. Katrā gadījumā, jūs varat sazināties ar mīļu administratori, kura palīdzēs jums atbildot uz jautājumiem skaļrunī.

Mūsu rekomendācijas – rakstam sarakstā „Must go”, ņemam draugus vai savu mīļo ģimeni un ejam. Jūs iegūsiet pozitīvas, gaišas emocijas no šīs spēles un nenožēlosiet ne laiku, nedz arī naudu.

 

Mūsu novērtējums:

Atmosfērа/Istabas noformējums 8/10

Tehnoloģijas 8/10

Uzdevumu oriģinalitāte 8/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 7.75