7 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
25-06-15 16:04

Mysteria "Loterijas laupīšana"

Adrese:Rīga, Puškina iela 1a, 3. stāvs
Tālrunis:24 200 200

Sen nebijām neko rakstījuši, vai ne? Patīkami atsākt mūsu apskatus ar kvalitatīvu jaunumu! Sagaidiet – kwest.lv

Tas ir tas gadījums, kad pēc salīdzinājuma mājaslapas escape istabas apraksta ar pašu emocijām izejot no tās pilnīgi piekrītam saimnieku rakstītajam. Viņi diezgan pārliecinoši izteicās par sevīm „Aizmirstiet to, ko esat iepriekš redzējuši. Mysteria piedāvā spēles žanru escape-room pilnīgi jaunā līmenī ” Nu, teiksim tā, jaunu līmeni viņi nav parādījuši, bet ar padarīto darbu patīkami pārsteidza.

„Loterijas laupīšana”

Uzzinot, ka šajās brīvdienās Rīgā notiks liela loterija, kuras galvenā balva ir 1 miljons eiro, jūs ar draugiem nolemjat iegūt visu laimestu sev. Jūs jau esat izdomājuši kā un kur iztērēsiet naudu, katram savi plāni, ak laime... bet ir viena problēma – tā vienkārši loterijas organizētāji šo naudu neatdos. Atliek viens – viltīga aplaupīšana naktī, vajag taču realizēt iecerēto.

Noformējums escape istabai atgādina standarta ofisa telpas. Administrācijas galds ar logo, skaists kamīns ar ērtajiem krēsliem gaidīšanai. Pāris aizvērtas durvis un citām istabām un viena reste aiz kuras ir visinteresantākais no šīs istabas, tā teiksim kvesta deserts. Viss ir kvalitatīvi izstrādāts bez liekām detaļām, minimums mēbeles, maksimums labuma. Scenārists ir vairāk piešķīris nozīmes tehnoloģijām un itkā pareizi darīja, bet tomēr loterijas tematika nav līdz galam izvērsta, droši vajag palielināt interjera dekorus ar dažādiem loterijas aparātiem (starp citu par vienu jūs mums pastāstījāt – droši realizējiet to).

Neteiksim, ka šī bija know how istaba, bet mēs novērtējam individualitāti un kvesta ideju, kā arī uzdevumu dažādību. Scenārists pārdomāja katru detaļu kārtīgi un loģiski, jautājumu „Kāpēc tā?” nerodas. Te jūs sastapsiet gan atslēgas, gan inženieriskus uzdevumus. Galvenais uzmanīgi sekot instrukcijām un koncentrēties uz to, kas ir jums apkārt. Visas darbības ir lineāras un izpildāmas praktiski ar jebkuru komandas līmeni.

Kas pietrūka mums? Vairāk dinamikas un emociju no uzdevumu izpildes, bet mēs labi apzinamies, ka mūs pārsteigt ir grūti. Bet...izeja no kvesta tomēr mūs patīkami pārsteidza. Kopumā mums ļoti patika, viennozīmīgi rekomendējam apmeklēt. Atšķirībā no citiem, izstrādātāji jau tad, realizācijas sākumā tēmēja uz līmeni, kas šobrīd tikai sāk parādīties Latvijā – tehnoloģiskais. Viņu atmosfēra, oriģinalitāte un mūsdienīgums palīdzēs noturēties tirgū un pievērst tā saucamā "vienreizējā klienta" uzmanību. Un, mēs gaidīsim jūsu nākamo kvesta istabu.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 7/10
Tehnoloģijas 7/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 7