7 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
13-05-15 23:44

Mysteria "Stāsts par pazudušo profesoru"

Rezervēt
Promo kods: @QREVISOR (10%)
Adrese:Riga, Brivibas 158

Mūsu pirmā pieredze nebija pārāk veiksmīga, kaut gan tas mūs neapturēja, gluži pretēji – izvirzīja mērķi izkļūt no citām istabām! Mums nebija ne jausmas, kas tas ir un kā to izdarīt, vienkārši devāmies uz kaut ko interesantu!
Profesora istaba ietver sevī uzmanības, veiklības un attapības pārbaudi. Mēs neaprakstīsim rīcību istabā, jo mūsu uzdevums ir radīt Jums interesi neatklājot noslēpumus.
Istabas sižeta pamatā ir Pazudušais profesors, kurš visu savu dzīvi veltījis paranormālu parādību, NLO, anomālu zonu pētniecībai. Viņš ir pazudis nenoskaidrotos apstākļos, atstājot ļoti svarīgus zinātniskus darbus, kurus Jūsu komanda mēģinās atrast, izmantot un atrisināt.
Ieejot istabā, pieredzes trūkuma iespaidā, mēs sākām aplūkot visu, kas ir acu augstumā, tā bija pirmā kļūda! Vienmēr ir jāvelta pietiekoša uzmanība arī vismazākajiem priekšmetiem, jāpievērš uzmanība visiem sīkumiem, kas šķietami neko nenozīmē. Profesora istabas iekārtojums ir pārdomāts, atbilst scenārijam, tajā ir daudz interesantas lietas, nav nekā lieka. Tā ir viena no nedaudzajām istabām, kur mēs ieteiktu doties ar bērniem. Tajā ir vienkārši uzdevumi, kurus var izpildīt bērni un tā ir piemērota arī spēlētājiem, kuri agrāk nav piedalījušies kvestā. Bērns var būt piektais dalībnieks, protams, jo mazāk pieaugušo, jo mazākas izredzes uzvarēt, visiem zināms, ka "viena galva ir labi, divas vēl labāk".
Mysteria istabas nav tik sarežģītas, cik interesantas un rūpīgi pārdomātas, nav nepieciešamas zināšanas augstākajā matemātikā, ķīmijā, bioloģijā, vai enerģētikā, viss ir pietiekami vienkārši un atkarīgs no Jūsu apķērības.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 8/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 7.0
 

PS. Mums rokās bija izkļūšanas kods, bet durvis nobloķējās pēdējās trīs minūtēs, pēc trīs nepareiziem mēģinājumiem, tāpēc mēs palikām zaudētāji, lai gan faktiski atbildi atradām. Šī istaba noteikti raisīja pozitīvas emocijas, tā bija pirmā. Mēs to vienmēr iesakām citiem kā pirmo, veiksmīgu un ne pārāk sarežģītu.