7.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
15-05-15 00:07

Mysteria "Svētā Grāla nolaupīšana"

Rezervēt
Promo kods: @QREVISOR (10%)
Adrese:Riga, Brivibas 158

IX gadsimts, ir sākušās relikviju, kas saistītas ar Kristus zemes dzīvi, medības. Ko Jūs zināt par Svēto Grālu, (Sangreal)? Galvā vēsturiski fakti, versijas par to, kas ir Svētais Grāls, atmiņas par filmu "Da Vinči kods". Vēstures mīļotāji, Leonardo da Vinci fani, un vienkārši seno laiku cienītāji, Mysteria piedāvā Jums ienirt vēsturē un nozagt to, ko daudzus gadus apsargājuši bruņinieki.

"Svētā Grāla nolaupīšana"

Kvesta sižets nāk no Leonardo da Vinči laikiem. Sajūtieties kā mūki, Jūs esat apģērbti smaga auduma halātos ar kapuci galvā, Jūs gatavojaties nozagt svētāko no svētākajiem. Tam Jums dotas 60 minūtes ...

Ir XV gadsimts, Jūsu komanda atrodas istabā, kur valda pilnīgs miers, fonā dzirdamas dīvainas skaņas. Mūra sienas, pie tām karājas ģerboni, glezna uz molberta, milzīga lāde. Jūsu priekšā aizslēgta kamera, tur ir mīklas un atbildes. Interjera priekšmeti ietver sevī vēsturi un pārsteigumus. Interesanti ir viss, senatnes izjuta ir pilnīga. Organizatori ir krietni pafantazējuši un radījuši šedevru.

Neskatoties uz to, ka Jūs atrodaties pilnīgi nemūsdienīgā istabā, Jūs pat iedomāties nevarat, kādus pārsteigumus tā sagādās. Vai Jūs esat aizmirsuši, kāds izgudrotājs bija da Vinči? Salikt salauztu detaļu kā puzli, tas ir pats vienkāršākais, ko nāksies darīt Jūsu komandai. Rubika kuba fani, Jums tur ir viegls uzdevums, tiksiet galā ātri, iegūsiet laiku, roku veiklība un pāra sadarbība Jums tāpat palīdzēs veicot citu uzdevumu. Puiši nav noniecinājusi arī vienkāršas slēdzenes, bet tās nebojā kopējo iespaidu par šā kvesta sarežģītību un oriģinalitāti. Mums ļoti palīdzēja pieredze, kuru bijām guvuši citās istabās, ja tās nebūtu, iespējams, mēs būtu palikuši istabā ilgāk.

Šī istaba ietilpst mūsu obligāto kvestu sarakstā un pārspēj ar savu oriģinalitāti daudzas citas. Mēs vēlam Mysteria komandai izveidot jaunas un interesantas istabas un neparastus uzdevumus. Dalībnieku skaits komandā 2-4, bet Jūs droši varat ņemt līdzi bērnu kā 5.spēlētāju, vai no16 gadiem spēlēt bez pieaugušo pavadības. Kvests neatstās Jūs vienaldzīgus.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 9/10
Tehnoloģijas 7/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 8/10
Vidējais vērtējums: 7.75