6.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:01

Mystery House "Dakteris Cinks"

Adrese:Miera 82-k1-22

Jūs esat ķīmiķis vai varbūt matemātiķis? Vai varbūt tie bija jūsu mīļākie mācību priekšmeti skolā, un jūs labprāt atsvaidzināsiet savu atmiņu? Mēs atradām mysteryhouse.lv veidotu jums piemērotu istabu.

 

Istabas leģenda vēsta, ka kāds ļauns zinātnieks ir sajucis prātā un nolēmis uzspridzināt pasauli. Aizturiet elpu, sakopojiet domas, pielietojiet visas savas zināšanas, jūs esat komanda, kas nonāk pagatnē, jānoskaidro tikai kādā statusā - glābēji vai ... Spridzekli doktors ir uzstādījis tieši sava kabinetā. Jūsu uzdevums ir izglābt pasauli 60 minūtēs, likmes ir ļoti augstas, pasteidzieties.

 

Zinātnieka kabinets ir pavisam parasts, bet telpas vidū stāvošā bumba, uz kuras tikšķ taimeris, piedod visai atmosfērai krāsainību un uzkurina kaislības. Protams, šeit ir daudz priekšmetu un formulu, pirmajā mirklī šķiet, ka nekas neizdosies. Priekšmeti ir vienkārši, taču to uzdevums sarežģīts. Paskatoties apkārt, pastāvīgi gribas sarežģīt procesu, šķiet, ka visi priekšmeti nav nejauši un tiem ir savs pielietojums. "Spoguļi, skatieties, tas kaut ko nozīmē ..." vēlāk mēs smējāmies paši par sevi, tie bija tikai spoguļi. Interjers nav pats svarīgākais un interesantākais šajā kvestā, uzdevumi – tā ir programmas nagla.

Teikt, ka kvests ir tehnoloģisks - drīzāk jā, nekā nē. Jā, tajā ir tehnoloģiju pielietojums, kā gan citadi, tur taču stāv bumba, kura ir jaatslēdz. Tajā ir daudz loģisku, vairākpakāpju uzdevumu, un tieši tas padara to īpaši grūtu un interesantu, nevis tehnoloģijas. Parasti, ja pa rokai gadās kāds priekšmets, to var vienkārši kaut kur uzreiz izmantot, šeit jums neizdosies to pielietot nekavējoties. Vai arī tehnoloģijas izmantojamas, piemēram, QR kods, tikai lai atrastu uzdevuma atrisināšanai trūkstošo detaļu. Viss ir loģisks, viss ir ļoti skaidrs un saprotams, bet sarežģītība tajā, ka uzdevumos jāveic vairāku pakāpju darbības. Istabai ir savs pārsteiguma elements, kas padara to vēl pievilcīgāku. Šeit jūs atradīsiet visdažādākās slēdzenes, jūs pat saņemsiet instrukcijas, kā tās izmantot.

Doktors Cinks ir kvests, kas noteikti jāapmeklē lai ievingrinātu smadzenes, sapurinātu pašapziņu un iegūtu jaunu, noderīgu, pieredzi. Tas nav pats vieglākais kvests pirmajai reizei, labāk iesākumā pamēģināt kaut ko vieglāku. Piemēram, Mystery House piedāvā vēl divas istabas, no viegla līdz sarežģītam līmenim. Komandā 2-4 cilvēki, var arī vairak, jo telpa to atļauj. Vecuma ierobežojumu nav, ja nu vienīgi bērniem būs pārāk grūti, tāpēc labāk no 16 gadiem.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 5/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 9/10

Vidējais vertējums: 6.50