6 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
14-05-15 23:55

Mystery House "Istaba 1985.gads"

Adrese:Miera 82-k1-22

Varbūt atgriezīsimies pagātnē - 1985.gadā, kad kāds no mums jau bija piedzimis, kāds cits vēl bija plānos, un kāds jau skraidīja pa pagalmu ar draugiem. Gribam iepazīstināt Jūs ar vienu no Mistēriju mājas kvestiem. Šī ir jauna kvestu māja, kurā atvērtas uzreiz trīs istabas ar dažādu grūtības pakāpi un katra ar savu vēsturi. Šodien mēs pastāstīt par vienu no tām.

"Istaba 1985.gads"

Vai Jūs kādreiz esat sapņojuši, uzzināt, kā pasaule izskatījās 1985. gadā? Nokļūstot kvestā, Jūs ceļojat ar laika mašīnu, bet kaut kas noiet greizi, un Jūs esat iestrēguši pagātnē. Jūs esat nonākuši Rīgā, Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas galvaspilsētā. Kalendārā 1985.gads. Jūsu uzdevums ir vienkāršs, tāds pat kā cilvēki tajā laikā. Jūsu uzdevums - atrast atslēgu, lai atvērtu durvis un atgrieztos tagadnē. Jums ir dotas 60 minūtes laika.

Nonākot 80.-tajos gados, mēs atrodamies starp tā laika mēbelēm, priekšmetiem un plakātiem. Divas nelielas istabas, kurās katrs priekšmets atgādina pagātni. Rakstāmmašīna uz veca koka galda, kādas mēs varējām redzēt vecāku darba kabinetos, drēbju skapis pie sienas. Blakus istabā vecs dators, apbalvojuma medaļas plauktos, karte ar atzīmēm uz sienas. Plauktos grāmatas par dzīvi Padomju Savienībā, blakus marku kolekcija, kurš gan tās toreiz nekrāja? Gribas pasēdēt un paskatīties, kā dzīvoja mūsu vecāki, izpētīt detaļas, paspēlēt spēli "birojs", kā bērnībā, kad ir daudz interesantu papīra gabaliņu, vecāku nav mājās, var iedomāties sevi kā biroja darbinieku, uzvelkot tēva žaketi. Istabā viss saglabāts, šķiet, īpaši šādam gadījumam - lai atgrieztos pagātnē.

Istaba veidota iesācējiem, tur ir vienkārši uzdevumi, un nav atrodami inženiertehniski risinājumi. Vienīgais, kas no Jums tiek prasīts – būt uzmanīgiem un prast atbilstoši pielietot priekšmetus. Pacentieties koncentrēties uz detaļām, atcerēties visu, ko esat redzējuši, un izmantot atjautību. No Jums netiek prasītas nekādas īpašas zināšanas vai sarežģīti risinājumi. Lielisks kvests, lai uzsāktu savu karjeru ar uzvaru. Piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 7/10

Tehnoloģijas 4/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 6.0