7.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
12-05-15 21:46

NOGAME "Amnezia"

Rezervēt
Promo kods: questrevisors (-20%)
Adrese:Kr.Barona iela 92, Rīga, Latvija
Tālrunis:+371 22110402

Stāvoklis tāds, ka Jūs atverat acis un neatceraties, kā šeit nonācāt (izņemot to reizi, kad pastaigājāties ar draugiem, un pēdējais sausiņš bija lieks, un no rīta Jūs jūtaties slikti), Jums ir atmiņas zudums, Jūs jaucaties savās atmiņās arvien biežāk - tās ir amnēzijas pazīmes. Istabu ar tādu pašu nosaukumu atvēruši puiši no nogame.lv, šodien mēs padalīsimies ar Jums iespaidos par jauno kvestu.

Amnēzija.

Jūs esat ieslēgti psihiatriskās slimnīcas eksperimentālā tipa palātā. Jūs iegrimstat mistiskā stāstā, kas pilns noslēpumiem un nestandarta mīklām. Pakāpeniski, vācot informāciju un minot mīklas, Jums rodas skaidrāks priekšstats par to, kas notiek slimnīcā, nokļūstiet brīvībā vienas stundas laikā.
Uzvelkot kvesta dalībnieka apģērbu, Jums vēl nerodas aizdomas, kā tieši sāksies Jūsu stāsts, un uz ko Jūs esat parakstījušies. Jums ir divas iespējas, halāts vai trako krekls. Tātad, uzvelkot savus kostīmus, Jūs iejūtaties izvēlētajā lomā, ieejiet istabā ... Jūs sadala pa pāriem, katru aizved uz savu vietu, pie diviem roku dzelžiem, kas sašaurina darbības telpu, jo piestiprināti pie apkures baterijām, savus kolēģus Jūs ieraugāt šaurā telpā aiz restēm, viņiem rokas sasietas aiz muguras - viņi ir izvēlējušies pacienta lomu. Tagad katrs ir ieņēmis savu vietu, un spēle var sākties.

Istabā daudz rentgena aparātu, pacientu kartītes, kušete, ratiņkrēsls, televizors, skapis, milzīgs informācija apjoms, daudz jautājumu, kā atbrīvoties no roku dzelžiem, kolēģi skraida pa mazo istabu un mēģina saprast, kā atvērt kodēto slēdzeni, kas karājas pie restēm. Viņiem acu priekšā ir tikai pārsvītroti cipari, nedēļas dienas, kas tas? Kāpēc tik daudz? Uzraksti uz sienām, varbūt tās ir norādes? Darbs ir komandas, Jūs nedrīkstat domāt tikai par sevi. Pēc 20 minūtēm pazūd gaisma, jāiestājas pilnīgam klusumam un jāpārtrauc jebkādas darbības uz pusminūti, pēc tam varat turpināt. Tā notiek katras 20 minūtes.

Dotajā kvestā ir daudz informācijas, centieties nenovirzīties no mērķa, maksimāli izmantot to, ko saņemat, citādi riskējat nesaprast turpmākās darbības. Tā nav standarta istaba, kādu esam pieradusi redzēt, parasti - uzdevumi ir skaidri, jāatrod to risinājums. Dotajā gadījumā, puiši rīkojušies gluži pretēji, lai tiktu tālāk, Jums vispirms jāatrod uzdevums, turpat būs arī atbilde. Atcerieties filmu par pacienu bēgšanu vai ārstu sagūstīšanu scenārijus, nogame.lvizveidojuši kvestu maksimāli interesantu ar savu sižeta līniju. Jūs nevarat izvēlēties, ko Jums darīt, Jums jārīkojas stingri pēc scenārija. Tas nav dinamisks kvests, kur jāskrien, jāmeklē, jākāpj, tas ir treniņš smadzenēm, uzmanības pārbaude. Skaidrs ir tas, ka puiši visam piegājuši ar humoru un spēles atmosfēra pozitīvi ietekmē spēlētājus, mēs novērtējām!

Mūsu ieteikumi – apmeklēt var ikviens, šis it tas gadījums, kad Jums ir iespēja izvēlēties sarežģītības pakāpi. Tiem, kuri pirmo reizi vēlas apmeklēt kvestu, ir vieglais līmeni, tie, kas ir pārliecināti par sevi, var izvēlēties sarežģītāku līmeni. Nebaidieties izvēlēties šo istabu kā pirmo, nogame.lv izdarīs tā, lai Jūs iegūtu maksimāli daudz pozitīvā un nesēdētu dīkā. Individuāla pieeja katram spēlētājam.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 8/10

Tehnoloģijas 7/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7-8/10 (iespēja izvēlēties)

Vidējais vertējums: 7.5 ( augstākajai sarežģītības pakāpei)