8.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
25-01-17 15:45

Nogame "Aiz stikla"

Adrese:KR.BARONA 92, RIGA, LATVIA, LV-1009
Tālrunis:+371 22110402

Kaut kā apstājies jaunu kompāniju atvēršanās process. Vēl pirms kāda laika kvesta kompānijas atvērās viena pēc otras, un cilvēki sāka aizmirst par veterāniem mūsu pilsētā, bet velti. Mēs jums atgādināsim par vienu no mūsu favorītu -veterānu! Runa būs par nogame.lv, precīzāk par viņu jauno istabu "Aiz stikla".

Istabā nav kodu slēdzeņu, atslēgu un citu, morāli novecojušu priekšmetu - tā nav ilūzija, tā ir realitāte. Nogame vienmēr ir izcēlusies ar oriģinalitāti un savu īpašo stilu. Ja ne visa istaba, tad vismaz viens uzdevums, atšķir to no citiem kvestiem, tādējādi padarot šo istabu unikālu. Dotā istaba ir unikāla pati par sevi, tā ir vienīgā tāda mūsu pilsētā. Pieeja tās īstenošanā ir ļoti inženiertehniska, un, lai veiktu uzdevumus, nāksies pasvīst. Tomēr, mēs nevaram teikt, ka tehnoloģijas pārsteidz ar kaut ko īpašu, tās vienkārši ir oriģināli pasniegtas.

Scenārija nav, jūsu komanda tiek sadalīta divās daļās, un jums ir jādarbojas kopā. Divas istabas, starp tām stikls un aizslēgtas durvis. 60 minūtes laika, lai veiktu daudzus uzdevumus, kuru izpildīšanai jums nāksies palīdzēt vienam otram. Komandas darbs ir vienkārši nepieciešams kvesta sekmīgai pabeigšanai.

Istabas vizuālā daļa ir diezgan vienkārša, bet ļoti spilgta. Kaut gan jūs ieskauj sienas ar rotājumiem, bet tie ir spilgti, pateicoties gaismas efektiem, kas ir īpaši ar to, ka tie ir spēles elementi – tās nav tikai dekorācijas, tie ir uzdevumi. Spilgtas neona krāsas, minimāls priekšmetu skaits – lūk tāds minimālisms. Tomēr šajā minimālismā ir neparasti elementi, piemēram, pneimatiskais pasts, priekšmetu nodošanai starp komandām. Kur jūs esat redzējuši to agrāk? Nekur! Kopumā dizains nav vissvarīgākā lieta telpā.

 

Pāriesim uz galveno daļu - pie uzdevumiem. Tie liks jūsu smadzenēm vārīties, jo jūs te neatradīsiet ne vismazāko iespēju kaut kur pieķerties vai saikni starp uzdevumiem. Izskatās, ka jums ir tikai jāmeklē priekšmetus un tie jāpielieto - tas izklausās banāli un parasti, bet viss nav tik vienkārši ... Ar visiem priekšmetiem un uzdevumiem lielākā daļa no jums saskarsies pirmo reizi. Uzdevumi kādam var likties ļoti vienkārši, bet kādam var nākties palauzīt galvu, lai tos atrisinātu. Principā linearitātes nav, uzdevumus var veikt arī dažādā secībā, bet izlaist kādu posmu neizdosies, jūs atdursieties pret viena vai otra priekšmeta trūkumu.

 

Mēs bijām patīkami pārsteigti par šādu oriģinālu un neparastu pieeju, bet jo īpaši mums pārsteidza spēles fināls - tas tiešām ir intriģējošs. Mēs viennozīmīgi iesakām šo istabu visiem - tas ir patīkams treniņš smadzenēm, un neparastie uzdevumi nevienu neatstās vienaldzīgu.

P.S. Mums bija diezgan daudz domstarpību par vērtējumu, bet nācās par kaut ko vienoties, bet tas tikai liecina par to, ka gaumes ir dažādas un sajūsmas pakāpe arī. Tomēr istaba visiem patika, un mēs to iekļaujam sarakstā "Must go" (Jāiet).

Mūsu vērtējums:
Istabas atmosfēra 8/10
Tehnoloģijas 8/10
Uzdevumu oriģinalitāte 8/10
Uzdevumu sarežģītība 9/10
Vidējais vērtējums: 8.25