7.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
15-05-15 00:38

NoGame "PSYLAB"

Rezervēt
Promo kods: DARK (20%)
Adrese:Rīga, Blaumaņa iela 6
Tālrunis:+371 27 60 9000

Šausmu filmu un asu emociju cienītāji, gribam jūs iepriecināt ar jaunumu mūsu pilsētā, šausminošs, intrigējošs un valdzinošs kvests no NoGame "PSYLAB"

Pustumsa, bīstamības sajūta, palīdzības var negaidīt... šī istaba nemīl satraukumu, troksni un bezjēdzīgas sarunas, nav laika. Jums ir 60 minūtes, lai atrastu kodu un izkļūtu laukā no šī pagraba.

Jebkurā šausmu filmā, kuras sižetā ir kāds manjaks vai psihopāts, kurš spēlējas ar cilvēku ķermeņiem, vai pēta tos kautkā savādi ir arī manjaka „ofiss”, visdrīzāk – pagrabs. Jau no paša sākuma pienākot pie ieejas, jūs jūtat aukstumu, kas pavēršas no lielām dzelzs durvīm. Atverot to, pāri jūsu kermenim noskrien skudriņas, drīzumā jūs ieslodzīs istabā, par kuru jūs neko nezinat, bet paši saimnieku smaidot apsola asas izjūtas. Pāris minūtes un jūs jau esat iekša lielā telpā, mēbeles ir maz, priekšmetu arī, itkā nekā īpaša. Pustumsa un 4 betona sienas. Kvesta ideja neprasa īpaši dārgu interjeru, pietiek ar to atmosfēru, kuru rada sienas un fona mūzika. Domājat, tas ir viss? Jūs pat nevarat iedomāties, pie kā jūs novedīs šis minimālisms.

Iespējams, dažiem šķiet, ka mēs skrienam pakal tehnoloģijām, bet pats galvenais mums ir dinamika un daudzveidība. Dotajā kvestā ir tikai daži tehnoloģiski elementi, vairāk šeit ir atjautības uzdevumi un slēdzeņi, kurus mēs itkā nemīlam. Tajā pašā laikā, tās emocijas, kuras jūs iegūstas atverot kārtējo seifu liek aizmirst par dārgām magnētiskām durvīm ar sarežģītu inženierisku uzdevumu. Traka tematika un neliels adrenalīna uzliesmojums, ar to jums pietiks. Šeit drīzāk jums būs jāparvar pats galvenais elements – tu pats.

Mēs noteikti rekomendējam šo kvestu asu izjūtu cienītājiem. Nav nepieciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas vai pieredze, tas būs vienkāršs piedzīvojums un jautri pavadīts laiks, pēc kura jūs stāstīsiet saviem draugiem „Es, vai viņš/viņa tur ko tāāāādu izdarīja...” Bērniem līdz 16 gaidem laikam tur labāk neiet, kā arī tiem, kas nav gatavs izaicināt sevi.

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 8/10
Tehnoloģijas 7/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 7.25