6.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
15-05-15 00:01

NOGAME "Trakā zinātnieka noslēpums"

Rezervēt
Promo kods: questrevisor (-30%)
Adrese:Kr.Barona 92, Rīga, Latvija, LV-1009
Tālrunis:+371 22110402

Trakā zinātnieka noslēpums


Pienākusi kārta istabai, kuru mēs iesakām iekļaut saraksta ailē “Obligāti”, tā ir puišu no nogame.lv veidota istaba par trako zinātnieku
Jūsu komandai jāatklāj kāds ļoti neparasts noslēpums. Jūs nonākat mājā, kurā dzīvojis traks zinātnieks. Viņš bijis vientuļnieks, un viņu nekad neviens nav redzējis. Tikai dīvainas skaņas vienmēr nāca no viņa mājas puses. 2014.gada 10.oktobrī skaņas vairs nebija dzirdamas. Norūpējušies kaimiņi izsauca policiju, kas, atverot durvis, nevienu neatrada. Zinātnieks ir pazudis, bet varbūt viņš nav bijis? Tikai naktīs no viņa mājas joprojām dzirdami dīvaini trokšņi.
Iedomājieties istabu, kurā, pēc kaimiņu stāstītā, dzīvojis zinātnieks, bet viņu neviens nav redzējis, viņš nekad nav uzņēmis viesus. Palikuši tikai dīvainie trokšņi, bet paša zinātnieka nav. Tikai dažādas ierīces - mikroskopi, diafilmas, cietie diski, uz sienām bezgalīgs formulu un piezīmju daudzums, viss liecina, ka zinātnieks ļoti centies kaut ko atklāt un acīmredzot tas viņam ir izdevies. Kāds bija viņa noslēpums? Visi datori ir kodēti, pieraksti nav saprotami, formulas nav pabeigtas, kur meklēt atbildes? Pirmajā istabā jau ir daudz mīklu, bet Jūsu priekšā ir durvis uz vēl vienu. Interjers nedod ne mazāko norādi, par grūtības pakāpi, ar kādu sastapsies komanda, lai atrastu izeju. Priekšmeti un iekārtojums iezīmē kopējo ainu, radot iespaidu par zinātnieku kā pavecu vīrieti ar brillēm, baltā halātā un mežonīgu skatienu

Organizatori visiem spēkiem centušies, lai iebiedētu spēlētājus. Tik daudz dažādu mīklu, sākot ar vienkāršām slēdzenēm un matemātiskiem uzdevumiem līdz teleskopa izmantošanai istabā ar aptumšotiem logiem. Kur, kāpēc, kā? Šī istaba iegūst augstu vērtējumu par grūtības pakāpi un inženiertehniskiem uzdevumiem, pilnīgi pietiek ar to, kas ir, lai smadzenes sāktu vārīties un piespiestu Jūs domāt. Tik daudz priekšmetu, kurus gribētos savietot, lai iegūtu atbildi, bet tie tikai jauc galvu un atņem laiku vajadzīgā meklējumos. Esiet uzmanīgi un izmantojiet visas zināšanas un pieredzi šajā kvestā, jo, iznākot no tā kā uzvarētāji, Jūs varat savai rezultātu tabulai pieskaitīt 10 punktus.

Mūsu ieteikumi ir- sagatavojieties šīs istabas apmeklējumam. Iepriekš izejiet dažus vieglākus kvestus, iegūstiet pieredzi un tad labi pavadiet vakaru noslēpumu pilnā istabā, bet, ja Jūs esat pārliecināti par sevi un gatavi izaicinājumam, lai tas būtu Jūsu pirmais kvests ar uzvaras laiku. Komandas dalībnieku skaits kā parasti 2-4 cilvēki, vecums - no 16 gadiem.
 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 7/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums:6.75