9 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 15:34

MyEscape "Bankas Aplaupīšana"

Rezervēt
Promo kods: Bank (-20%)
Adrese:Ropažu iela 58, Rīga
Tālrunis:+371 20 122 556

"Kas nav noķerts, tas nav zaglis", "Laupīšana Baker Street", "Cietais rieksts 3", jūs noteikti sapratāt – runa ir par pazīstamām filmām. Bet kas gan tās visas saista? Protams, bankas aplaupīšana. Ilgi nacās gaidīt – kura kompānija pirmā izmantos tieši šo sižetu. Beidzot mēs sagaidījām. Durvis vēra uzņēmums Quest Land ar savu versiju par laupīšanu. Atklāti runājot, mums bija aizdomas, ka nebūs viegli, bet ka tik ... Lasiet talāk.

 

Jūs esat nolēmuši aplaupīt banku, visīstāko. Zinot, ka seifā atrodas unikāli dimanti 1000000 eiro vērtībā, jūs gatavojaties paķert līdzi vēl prāvu naudas summu, ir taču iespēja. Jums palīdzēt brīvprātīgi pieteicās kriminālajā pasaulē pazīstams hakeris, viņa uzdevums būs palīdzēt jums iekļūt bankā, bet visi galvenie šķēršļi jānovērš jums pašiem, drošības sistēmas ir augstā līmenī. Kaut kas ir nogājis greizi, un jums vēl ir 60 minūtes laika līdz ieradīsies policija. Vai jūs paspēsiet nokļūt līdz dimantiem un vēl nozagt naudu? Policija jau ir ceļā ...

 

Visās pasaules bankās ir standarta telpas, kas atrodas katrā no tām. Kompānija Quest Land ir izveidojusi, ir sajūta, ka vienkārši iznomājusi, bijušās bankas telpas un izveidojusi tur escape-istabu. Lai mēs neatklātu visus noslēpumus, vienkārši iedomājieties, kā izskatās katrā bankā. Protams, jūs sagaida klientu daļā: galdi ar norādēm "Jūs apkalpos pie blakus galda", uz galda dators, lai pieslēgtos savai internetbankai, sols uzgaidīšanai, ziņojumu dēlis, reklāmas brošūras un vēl daudz kas cits. Šķiet, it kā tā tiešām būtu aizmigusi banka, kas no rīta vērs durvis apmeklētājiem, un dzīve tajā sāks mutuļot. Šī ir viena no pirmajām vietām, kas jūs sagaida, bet kas notiks tālāk, mums nav tiesību atklāt. Ticiet, viss ir ļoti loģiski, pārdomāti un brīžam pat pārsteidzoši. Ir tādas vietas, kuras ieraugot parādās domas, "tas ir kaut kas, vai tiešām tur ...". Noformējums ir augstas kvalitātes un ļoti reālistisks, reizēm pat var parādīties baiļu sajūta.

Kas ir banka? Tā ir nebeidzamas skaitļu virknes, formulas, valūtas kursi un lieli darījumi. Iespējams, ka uzdevumi veidoti balstoties uz to. Tur nebūs sarežģītu inženiertehnisku risinājumu un liels tehnikas klāsts, lielākā daļa uzdevumu balstīta uz matemātiku, attapību un loģiku. Matemātiskie uzdevumi drīzāk var šķist grūti pieaugušajiem, bet daudzi pusaudži atrisinās tos vienā paņēmienā, vai arī, ja jūsu komandā būs cilvēks ar matemātisku domāšanu, tas pārkodīs tos kā riekstus. Atradīsiet diezgan daudz seifu, kodētas slēdzenes un atslēgas, bet tā ir banka, un šīm lietām te ir īstā vieta. Lai kā tur arī nebūtu, papildus galvenajam uzdevumam - nozagt dimantus, pastāv arī papildus uzdevumi "ar zvaigznīti", kas dod jums naudu, iziet istabu ātri patiešām ir ļoti grūti. Uzdevumi prasa uzmanību, nepārsteidzīgus lēmumus un laiku – dažiem uzdevumiem nāksies tērēt 5-10 minūtes laika, un, kad laiks ies uz beigām, jūs noteikti sapratīsiet, ka tā tiešām ir par maz, un policijas sirēnas dos jums sēcīgu grūdienu darbības paātrinājumam.

 

Ņemiet vērā, šī istaba tiešām ir lieliska. Jā, tās tehniskā daļa, precīzāk inženiertehniskā nav tā spēcīgākā un moderākā, bet uzdevumu lielais skaits liek darboties ātri un smadzenēm - nepārtraukti strādāt. Runājot par dizainu, mēs esam ļoti apmierinati - tiešām atbilstoša atmosfēra un kvalitatīvs darbs. Varbūt kādeiz tiks atrasta jauna banka, kas to pārspēs, bet pagaidām šī ir līderis. Paldies par spēli un jūsu, Qest Land, paveikto darbu. Jūs mūs pārsteidzāt ar to, ka paši esat bijuši tikai trīs istabās un spējāt atvērt šādu sarežģītu un interesantu kvestu. Šī istaba noteikti pieskaitāma mūsu TOP3 sarakstam un, protams, ietilpst sarakstā "Must go".

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 10/10

Tehnoloģijas 7/10

Uzdevumu oriģinalitāte 9/10

Uzdevumu sarežģītība10/10

Vidējais vertējums: 9.00