6.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
15-05-15 00:28

QuestLab "Kapteiņa istaba"

Rezervēt
Promo kods: gribuvasaru (10%)
Adrese:Elizabetes 45/47, Rīga
Tālrunis:26 009 565

"Cik ilgi mēs mētāsimies kā markitāniešu laiva? Man līdz nāvei apnicis kapteinis. Pietiek viņam komandēt! Es gribu dzīvot viņa kajītē!". Leģendu par pazudušo kapteini mums piedāvā viena no kvesta istabām pilsētā - questlab.lv

Kapteiņa istaba

Leģenda vēsta, ka reiz pazudušā kapteiņa komanda ir nolādēta. Klīst baumas, ka neviens no tās locekļiem nav atgriezies. Mēģiniet noņemt lāstu un izkļūt no tās, Jums dotas tikai 60 minūtes.
Parasti uz kuģiem nav lielas kajītes, acīmredzot, tāpēc puiši nav centušies izveidot kapteiņa kajīti lielu. Nemēģiniet iet uz istabu kompānijā vairāk par trīs cilvēkiem, kā ir paredzēts, četratā jūs jutīsieties kā siļķes bundžā, jo istaba, kurā nonākat ir ļoti maza, nebojājiet sev iespaidu. Te jūs varēsiet apsēdieties uz krēsla vai palodzes,piesēst pie galda, bet dariet to ļoti uzmanīgi, te gandrīz nekam nedrīkst pieskarties. Priekšmetu ir ļoti maz, tāpat kā vietas. Pastāvīgā sajūta, ka sienas spiežas virsū, neļauj pilnībā atslābināties un iegremdēties kvestā. ( ja ir vairāk kā trīs cilvēki) Jā, interjers, protams, ir bagāts un simpātisks, jūtama dizainera roka, viss saskaņots ar stilu un saistīts ar tematiku. Bet, diemžēl, tikai tas ir augsta novērtējuma cienīgs.

Kvesta uzdevumi nav sarežģīti, bet drīzāk garlaicīgi, nav dinamikas un intrigas. Jau pirmajās minūtēs ir skaidrs, kur atrast izejas atslēgu, un, ko nepieciešams darīt, tālāk tikai pareizi jāpielieto tie nedaudzi priekšmeti, kurus redzat. Tehnoloģiju šeit nav, tur ir pāris mehānikas uzdevumu, tas arī viss. Gribas vairāk pakustēties, pameklēt, kaut kur ielīst, bet tā nav, ir tikai virkne uzdevumu krustvārdu mīklu stilā.

 

Brīvdienu, atvaļinājuma vai garlaicīga vakara dažādošanai, var aiziet, bet paturiet prātā, ka mazā kompānijā, bet ne vairāk kā 3 cilvēki un esiet gatavi pasīvai atpūtai. Aizraujošus mirkļus un apmierinājuma sajūtu mēs neguvām.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 8/10

Tehnoloģijas 5/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 6/10

Vidējais vertējums: 6.25