7.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
21-05-15 15:10

QuestLab "Eksperiments"

Rezervēt
Promo kods: gribuvasaru (10%)
Adrese:Elizabetes 45/47, Rīga
Tālrunis:+371 26 009 565

Cik patīkami ir nokļūt istabā ar daudz un dažādām stikla pudelītēm piepildītām ar šķidrumiem, lai veiktu eksperimentus. Katrs no mums bērnībā mīlēja samaisīt visādus šķidrumus kopā un skatīties, kas tad notiks. Galvenais bija nesajaukt kautko bīstamu kopā, zināt ko drīkst, ko nē. Jaunajā kvesta istabā no QuestLab jūs mierīgi varēsiet izmēģināt sevi zinātnieka lomā un piedalīties pasaules glābšanā. Tātad...

Istabas leģenda vēsta, ka cilvēki ir saslimuši ar kādu bīstamu epidēmiju un jūsu komandai steidzami vajag atrast pretindi. Pasaulei draud briesmas un cilvēces izmiršana, jums ir tikai 60 minūtes pašai galvenajai jūsu dzīves misijai, pasteidzieties.

Ienākot labaratorijā, jūs sapratīsiet, ka tas nebūs no vieglākajiem kvestiem. Apkārt ir daudz visādu ķimikāliju, grāmatas un milzīga Mendelejeva tabula uz sienas. Tas viss nav tikai interjera priekšmeti kā esam pieraduši redzēt, te ir jāspēlē ar to, ko redzi. No sākuma jūs esat tumsā tikai nedaudz sarkanās gaismas pie grieztiem un...noslēpums. Liels galds pa vidu istabai, lai veiktu visādus eksperimentus, tikai nezini no kā sākt un ko darīt. Skatieties, tur vēl vienas durvis, istaba ar pārsteigumu. Tik daudz gribas pastāstīt jums, bet nedrīkst, labak paši apskatiet.

Šī istaba ļoti atšķiras no „Kapteiņa” ar visu, scenāriju, sarežģītību, tehniku, oriģinalitāti un protams noformējumu. Mums par prieku izstrādātāji ir piefantazējuši un uztaisījuši istabu tehnoloģisku, bet arī tas nepriecē tik ļoti, cik tas, ka istaba ir intriģējoša, noslēpumaina un sarežģīta, tu nezini, kas ir jādara, domā par vienu, bet uzdevums ir cits. Tomēr visi uzdevumi ir loģiski, tikai pāris priekšmeti, kuri izmet no sliedēm, bet vai tad tas ir slikti? Vajag taču sarežģīt dzīvi spēlētājiem. :) Diemžēl, mēs nevaram jums izstāstīt noslēpumus, bet teiksim tikai to, ka te jūs atradīsiet loģisku uzdevumu dažādību.

Ja jūs meklējāt tematiskās kvesta istabas, vai esat zinātnieks, vai vienmēr gribējāt par tādu kļūt, tad šī istaba ir paredzēta jums. Varbūt jums patīk interesanti un kvalitatīvi kvesti, tad arī jums patiks šī kvesta istaba. Mūsu rekomendācijas – pierakstīt sarakstā.

 

Mūsu novērtējums:

Atmosfērа/Istabas noformējums 8/10

Tehnoloģijas 7/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 7.25