8.25 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 15:46

Real Quest "Pamests pētījumu komplekss"

Rezervēt
Promo kods: QuestRevisor
Adrese:Rīga . Peitavas ielā 4
Tālrunis:+371 27 407 426

Mēs vienmēr skrienam pakaļ kaut kam jaunam, tehnoloģiskam un ikdienas dzīvē neaizsniedzamam, un nekādi nevaram atrast pilnību. Vai jaunā istaba "Pamestais pētījumu komplekss" spēj parādīt, kas ir augsts līmenis, kas ir escape-istaba bez atslēgām? Mēs apliecinām - jā, spēj, un vēl kā!

Leģenda

Jūs esat pavisam tuvā nākotnē, kad ir noticis milzu izrāviens tehnoloģiju jomā, izveidota perfekta kibernētiska organisma formula. Tās izstrādē ticis izmantots vīruss, kas maina cilvēka DNS. Bet, kā parasti, šādi eksperimenti nonāk punktā, kad kaut kas notiek ne tā kā paredzēts. Nāvējošais vīruss ir izkļuvis ārpus laboratorijas telpām un cilvēcei tas beidzas ar briesmīgu katastrofu. Jūsu komanda - izdzīvojušie. Uzdevums – iekļūt laboratorijā pa sētas ieeju un atrast antidotu. Ir viena problēma, ielaušanās gadījumā ieslēdzas pašiznīcināšanās mehānisms - jums ir stunda laika, lai neitralizēt bumbu.

Kurš no mums nav redzējis neskaitāmas filmas par to, kā cilvēki mirst šādu eksperimentu rezultatā, un tad uzdodas viens varonis, kurš iekļūst laboratorijā, protams, gandrīz visi ir redzējuši. Pamests pētījumu komplekss, tās ir baltas sienas gaiteņos ar neskaitāmām durvīm, kas ved uz slepenām telpām, kurās ieiet drīkst tikai izredzētie, kuriem ir atļauja. No pirmā acu uzmetiena, ļoti iespaidīgi izskatās lielas, smagas, slēgtas metāla durvis, aiz kurām noteikti ir paslēpts kaut kas interesants. Bez tām, jūs no otras puses atdala restes, jo jūs ienācāt pa sētas durvīm. Tālāk neliels lodziņš, caur kuru var redzēt tās pašas izstrādes. Tas viss ir kā cita pasaule, kas līdz šim bija pieejama tikai TV ekrānā. Dotā kvesta telpa ir atšķirīga, izstrādātāji tiešām ir atveidojuši augsto tehnoloģiju atmosfēru un viņiem izdevies pievienot interjeram tādus priekšmetus, kas ne tikai iederas interjerā, bet pasvītro to un piedod tam rozīnīti. Gribas izpētīt, mēģināt aktivizēt un redzēt, kā tas viss darbojas. Tiešām augsta kvalitāte un interesanta pieeja. Iespējams, gribētos izlabot dažas nianses un pievienot vizuālos specefektus, lai viss maksimāli atbilstu īpaši bīstamajai atmosfērai.

Istabas tehnoloģiskā daļa pārspēj jebkuru citu. Mēs jau iepriekš mūsu pilsētā esam iepazinuši istabu, kurā nav nevienas atslēgas, bet tur bija uzdevumi ar aprēķiniem. Šeit nav arī matemātisku uzdevumu. Kodētas slēdzenes? Jā, divas, viena no tām ir - jūsu galvenais uzdevums. Bet tās ir tehnoloģijas, un izstrādātāji nav orientējušies uz bezgalīgu kodu atlasi. Jums nāksies palauzīt galvu un parādīt apķērību, izmantojot to vai citu tehniku, no visvienkāršākā loģiskā pielietojuma tam, ar ko katram puikam patīk spēlēties, līdz daudz sarežģītākai mikroshēmu un čipu darbības principu noskaidrošanai. Ir tikai viena atslēga, bet arī tā jāatver nevis ar tipisku atslēgu, bet ar specifisku, agrāk neredzētu. Lāzeri, mikroshēmas, čipi, magnēti, roboti, tas laikam viss, kas jums ir jāzina, parējo labāk redzēt pašiem.

Gribat atpūsties no atslēgām, ciparu kombinācijām un trūkstošo detaļu meklējumiem? Aizejiet uz šo kvestu, jūs būsiet patīkami pārsteigti. Īpaši patiks tiem cilvēkiem, kuriem tuva ir tehnika, tehniskās izglītības trūkums netraucēs izkļūt no istabas. Ikviens var to paveikt, jums vienkārši ir jābūt uzmanīgiem. Istaba tiek iekļauta sarakstā –Must do.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 8/10

Tehnoloģijas 8/10

Uzdevumu oriģinalitāte 9/10

Uzdevumu sarežģītība 8/10

Vidējais vertējums: 8.25