6.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:11

RealQuest “Slepenā istaba”

Rezervēt
Promo kods: QuestRevisor
Adrese:Rīga . Peitavas ielā 4
Tālrunis:+371 27 407 426

Mūsu pilsētā ir pietiekami daudz kvestu istabu ar detektīva tematiku, katra cenšas izcelties uz citu fona. Vai Roomescape.lv (Realquest.lv) "Slepenā istaba" spēs izcelties un pārsteigt mūsu komandu? To uzzināsiet mūsu ziņojumā.

 

Sižets ir pietiekami vienkāršs, jūs izmeklējat liela uzņēmuma vadītāja pazušanu...

Visi pavedieni ved pie viņa sāncenša. Jūsu komanda nokļūst viņa birojā un plāno apcietināt aizdomās turamo, taču izmeklēšanas gaitā jūs gaida šokējoši pārsteigumi. Jums ir tieši stunda laika, lai noskaidrotu, kas par lietu.

 

Pirmā istaba mūs drīzāk sarūgtināja nekā pārsteidza. Mēs nonācām mazā uzgaidāmajā telpā. Viens grāmatu plaukts, žurnālu galdiņš, dīvāns un divas durvis, vienas, caur kurām mēs ienācām, otras, pa kurām iziesim, lai turpinātu spēli. Ko meklēt, kur meklēt? Mēs bijām mazliet izklaidīgi, un sapratām, ka nepamanām trūkstošās detaļas. Nav ko brīnīties, ka ir maz priekšmetu, viss ir vieglāk, nekā mēs paši izdomājām. No šīs pieticīgās istabas mēs nonācām tikpat pieticīgā vadītāja birojā. Kā jau kabinetam pieklājas tā vidū stāvēja dārgs rakstāmgalds ar lielu ādas krēslu. Pāris interjera priekšmeti un spogulis pie sienas. Mazliet garlaicīgi, bet sižets neļauj novirzīties no ieceres un spēlēties ar interjeru, visam jābūt stilistiski saskaņotam un iekārtotam pēc minimālisma principiem, tāpēc te nav ko pārmest. Tālākā spēles gaita noveda mūs pie pārsteigumiem, kas piedeva visam kvestam garšu un noslēpumainību, un patīkami pārsteidza mūs. Spēles noformējuma dizainā jūtams minimālisms, nekā lieka, mazliet paskopi, bet viss orientēts uz mīklām.

 

Tehniski kvests nav īpaši aprīkots, te izstrādātāji liek mums vairāk domāt un aprēķināt pašiem, nevis parāda jums sarežģītus inženiertehniskus risinājumus, kādus jūs agrāk neesat redzējuši vai gaidījāt tos no nākamās istabas. Uzdevumi būvēti loģiski un daži pat ļoti interesanti, bet spēja tos atrisināt būs atkarīga no jums pašiem, kādam tas būs pat pārāk viegli kādam – ļoti grūti. Te viss ir jūsu rokās, un ir maz ticams, ka 15 istabu pieredze jums būs noderīga. Uzdevumi nav viegli, bet noteikti atrisināmi.

 

Nobeigumā gribētu piebilst, ka dotais kvests ir labs smadzeņu treniņš un konkurētspējīgs kvestu tirgū. Jā, tas neizceļas ar daudzveidīgu, interesantu dizainu, jo izstrādātāji vairāk ir pievērsušies kvesta noslēpuma idejai, kas neatstās jūs vienaldzīgus. Lūk vēl viena nianse, viens priekšmets var izmainīt visu priekšstatu par kvestu.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Istabas noformējums 7/10

Tehnoloģijas 6/10

Uzdevumu oriģinalitāte 7/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 6.75