6.5 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
14-05-15 23:36

room break "VDK istaba"

Rezervēt
Promo kods: DZINTARS007 (15%)
Adrese:Bruņinieku iela 35
Tālrunis:+371 20550005

Ja Jūs nezināt, ar ko nodarboties vakarā, un Jums ir 2-4 draugu kompānija, ar kuriem esat gatavs doties izlūkos, mums ir lielisks piedāvājums. Iepazīstināsim Jūs ar jauno kvestu roombreak.lv. un varbūt jau pēc pusstundas Jums būs skaidrs, ko darīt vakarā.

"VDK istaba"
Jūs esat notiesāts par līdzdalību valsts varas sabrukuma organizēšanā. Kāds ir uzrakstījis par Jums sūdzību, un tagad Jūs esat drošības dienesta izmeklētāja Borisa Efrimoviča kabinetā. Tas atrodas visiem zināmās VDK ēkā pagrabā. Apsūdzībā rakstīts, ka Jūs esat runājis par vēlmi apmeklēt Franciju. Pēc stundas Jums pakaļ ieradīsies konvojs, lai aizvestu uz tiesu. Sarunā ar Efrimoviču Jūs uzzināt, ka Jūsu lietas dokumenti atrodas seifā. Boriss iziet no kabineta, lai pārbaudītu, vai konvojs nav ieradies. Jums ir 60 minūtes, lai izdomātu, kā noņemt roku dzelžus, uzlauzt seifu, paņemt dokumentus un aizbēgt.

Ja parasti Jūs ejat kopā ar komandu, tad šoreiz Jūs ieved istabā pa vienam un uzliek roku dzelžus, kas piestiprināti pie sienas. Jūs ātri saprotat, ka kustības ir iespējamas metra rādiusā, saprotat arī to, ka – pirmajam jāpalīdz pārējiem. Jūs sēžat drūmā telpā, kuras sienas ir no veciem ķieģeļiem, pa kreisi no Jums restes, aiz tām ieslodzītais uz kušetes, pustumsa, Jūs redzat seifu, kurā atrodas Jums ļoti svarīgi dokumenti. Jūs izmisīgi cenšaties atrast roku dzelžu atslēgas. Atcerieties tos baisos kabinetus vecajās filmās par VDK -vecs koka galds, uz kura stāv vairāki telefoni, galda lampa, rakstāmmašīna un citi mazāki priekšmeti, krēsls, uz kura nosēdēta ne viena vien stunda, blakus liels seifs, uz skapja vecs radio, gaisā jūtama pēdējās izmeklētāja izsmēķētās cigaretes smarža. Jums nav laika pētīt detaļas, laiks sākt darboties, lai izkļūtu laukā laikā.

Tehniskais istabas aprīkojums ir diezgan pieticīgs, nav nekādu pārsteigumu vai sarežģītu tehnoloģisku noslēpumu. Visi organizatoru dotie uzdevumi ir loģiski un padomi veidoti tā, lai visi varētu saprast. Zinot iepriekš, cik pieredzējuši spēlētāji atnāks, organizatori var uzdevumus padarīt sarežģītākus, un tas savukārt padarīs ceļu uz risinājumu interesantāku. Spēlētājiem patīk risināt daudz nelielus uzdevumus, jo lielāks atrisināto uzdevumu skaits, jo lielāka gandarījuma sajūta. Cik patīkami saprast, ka Tu spēj atrisināt visus uzdevumus, vai ne? Tas ir labāk nekā pusstundu, meklēt vienu risinājumu ...

Mūsu ieteikums doties uz šo istabu pilnā 4 cilvēku komandā. Nav nekādu ierobežojumu bērniem un pusaudžiem, viņi gūs daudz neierastas emocijas tāpat kā pieaugušie. Istaba tiešām ir interesanti pasniegta jau no paša sākuma, tā ir Jūsu uzmanības vērta.

Individuālu komplimentu “Malacis” gribu pateikt Dmitrijam (vienam no īpašniekiem), kuram ar tik nelielu pieredzi ( pēc viņa teiktā, tajā laikā viņš bija piedalījies tikai vienā kvestā) viņš spējis izveidot tik interesantu, līdz sīkumiem pārdomātu istabu. Attīstieties un atveriet jaunas istabas, bet jau sarežģītākas un labāk tehniski aprīkotas, mēs atnāksim novērtēt!

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra /Telpu iekārtojums 8/10

Tehnoloģijas 5/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vertējums: 6.5