8 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 01:00

Wrong Room "Trakā virtuve"

Adrese:Arklių g. 26, Vilnius
Tālrunis:+370 672 54679

Ir pienācis laiks, lai padalītos ar Jums iespaidos par patiešām kvalitatīvu kvestu un papildinātu sarakstu "Obligāti ". Mūsu nepārprotamie favorīti Lietuvā – Wrong room. Mēs bijām divās istabās no trīs iespējamajām, trešā mums šķita ļoti viegla, bet pēc sabojātā noskaņojuma citās kompānijās, mēs nožēlojām, ka nepierakstījāmies arī tur. Un tā, pēc kārtas...

Trakā virtuve

Mūsu priekšā neparasta virtuve. Tās īpašniece pieradusi, būt par vienīgo pavāru tajā, un nemīl tur ielaist citus, tāpēc viss ir slēgts nepiederošām personām. Tā kā Jūs esat ielauzušies, Jūs esat viņas ķīlnieki. Uzdevums atrast un atklāt virtuves noslēpumu 60 minūtēs.

Pēc izskata telpa parasta. Pie sienas virtuves galds, virs tā piekārti plaukti, veca plīts, pretim ledusskapis un blakus pusdienu galds ar krēsliem. Tālāk telpā redzamas skaistas apgleznotas koka durvis, kas ved uz papildu telpu. Gribas pagatavot kafiju, apsēsties un paspriest nākotnes plānus. Jebkura sieviete piekritīs, ka virtuvē ir jābūt kārtībai un svešiniekiem tur nav vietas. Iedomājieties, ka Jūs esat atnākuši pie saimnieces, kurai nepatīk, ka kāds cits rakņājas pa plauktiem un mēģina tos atvērt. Vēl vairāk, viņas nav mājās, un durvis aiz Jums ir aizcirtušās. Viss, ko Jūs redzat acu priekšā ir aizslēgts, izmantojiet fantāziju, atrisiniet mīklas un atrodiet atslēgas.

Puiši, kuri izveidoja šo kvestu, pievērsušies tam ļoti oriģināli un neparasti. Viņi ir pārdomājuši pilnīgi visu. Fantāzijas lidojums par to, ko un kā pielietot un kā atvērt, pie tam pilnīga drošības sajūta. Šī ir tā kompānija, kas veido kvestus maksimāli tehnoloģiski sarežģītus, izmanto elektroniku un tehnoloģijas. Paši neparastākie risinājumi - kā atvērt slēdzeni, tādus mēs vēl nebijām redzējuši nekur citur. Pats patīkamākais, ka puiši cenšas neatkārtoties. Jūs neatradīsiet vienu inženierijas elementu divās istabās, vai līdzīgus uzdevumu risinājumus. Atnākot pie viņiem uz kvestu Jūs nonākat pilnīgi citā pasaulē - 21.gadsimta tehnoloģiju pasaulē.

Ja Jūs esat Lietuvā vai gatavojaties apmeklēt Viļņu, noteikti pavadiet stundu sava laika šajā kvalitatīvajā kvestā (cena 50 eiro). Vecuma ierobežojumi - no 14 gadiem, vai kopā ar pieaugušajiem. Skaits parastais 2-4 cilvēki.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 8/10
Tehnoloģijas 8/10
Uzdevumu oriģinalitāte 8/10
Uzdevumu sarežģītība 8/10
Vidējais vērtējums: 8