7.75 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
18-05-15 01:03

Wrong room "Vakara pasākums «Jamaikā»"

Adrese:Arklių g. 26, Vilnius
Tālrunis:+370 672 54679

Lietuva

Mums ļoti paveicās, jo tieši mūsu vizītes laikā Wrong room atvēra savu jauno kvestu - istabu Jamaika. Tā vispār nav istaba, bet īsts piedzīvojums. Pēc veiksmīgi pabeigtas spēles "Virtuve", mums bija pieraksts uz otru kvestu, Mats (īpašnieks) palūdza mums nedaudz pagaidīt, kamēr viņš visu sagatavos, brīdinot, ka istaba atrodas tieši pretī, Hosteļa "Jamaika" ēkā. Mēs šķērsojām ielu un paņēmām kafiju un jau pēc pāris minūtēm mēs tikām aicināti iet ...

Vakara pasākums «Jamaikā»

Iedomājieties, kādu dienu Jūs nolēmāt pasēdēt ar draugiem, alkohola bija daudz, cilvēku bija maz ... pamostoties no rīta tajā pašā istabā, Jūs saprotat, ka durvis ir aizslēgtas, bet pēc stundas Jums jābūt kaut kur citur. Mēģiniet atcerēties, kā atvērt durvis.

Ar savām kafijas krūzītēm rokās mēs iegājām nelielā telpā, kas atgādināja uzgaidāmo telpu, tur bija vēl vienas durvis uz blakus istabu. Mums iedeva parakstīt papīrus par drošības noteikumiem. (BET !!! īpašnieki bija izdomājuši tādu shēmu, kas vispirms izraisa apstulbumu, tad paniku! Ļoti gribas pastāstīt, bet neatklāsim citu cilvēku noslēpumus, Jums par to jāpārliecinās pašiem) Parakstījām un sākām meklēt, ko darīt.
Alkometrs pie sienas, vidū galds ar datoru, mini futbola galds, logs un plaukts vīna pudelēm. Alkometrs prasa monētu, kuras nav, durvis aizslēgtas. Atradām atslēgu, tikām tālāk. Un šajā brīdī sākās pats interesantākais, ir sajūta, ka Jūs tiešām neatceraties, ka šeit bijāt, vai arī tūlīt atnāks draugi un sāksies jautrība. Mini bārs ar alkoholu, dīdžeja pults, kārtis un pokera žetoni, disko bumba un deju grīda, viss, kas vajadzīgs. Uz sienām uzzīmētas dejojošu cilvēku ēnas, atmosfēra mudina izklaidēties.

Jamaika ir tas kvests, kurā nav slēdzeņu, vienīgā atslēga ir no durvīm starp istabām, kods - no mugursomas (apsolīja atbrīvoties arī no tā), viss pārējais tiek turēts slepenībā, paslēpts, izstrādāts tā, lai nāktos meklēt tam pielietojumu. Istabā jūtams inženiera rokas pieskāriens. viss ir pārdomāts, un pat tās lietas, kas šķietami ārēji atgādina vienu, patiesībā paredzētas citām funkcijām. Televizors bez attēla mums bija jaunums un tās nianses, kuras mēs uzzinājām vēlāk sarunas laikā, ļoti pārsteidza, tas, iespējams, ir pats pārsteidzošākais istabā, lai gan tas, kā beigās atveras izejas durvis, arī ir neparasti. Puiši atraduši Meistaru ar lielo burtu, kas padara viņu idejas reālas un atrod ļoti oriģinālus risinājumus.

Ja Jūs esat Lietuvā, šis kvests ir noteikti jāapmeklē, vienīgais ierobežojums – vecums no 18 gadiem. BET, katram, kurš iznāks kā uzvarētājs, saimnieki piedāvā bezmaksas tekilas glāzīti. Nepalaidiet garām izdevību apskatīt kvalitatīvu mūsu kaimiņu darbu.

 

Mūsu novērtējums:
Atmosfērа/Istabas noformējums 7/10
Tehnoloģijas 8/10
Uzdevumu oriģinalitāte 8/10
Uzdevumu sarežģītība 8/10
Vidējais vērtējums: 7.75