6 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
16-03-16 16:09

Xroom.lv "Aizturēšana VDK"

Rezervēt
Promo kods: #xroom20 (20%)
Adrese:Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14
Tālrunis:+371 22007485
Ē-pasts:info@xroom.lv

Rīga. 1980.gads. VDK nežēlīgi izrēķinās ar visiem, kas nav lojāli pret padomju varu. Jūs esat arestēts par nelikumīgu rīcību, un jūs zināt, kas par to draud ... Tomēr pratināšanas laikā jums ir iespēja aizbēgt. Vai jūs pratīsiet izmantot šo iespēju? Laika atskaite ir sākusies, 60 minūtes ...

 

Ko vēl interesantu var izdomāt, lai iekārtotu izmeklētāja kabinetu un tas nebūtu garlaicīgi, domājām mēs pirms došanās uz escape-istabu. Var, pievienojot detaļām spilgtumu un autentiskumu. Mūs ieved nelielā telpā, bet uzdevumu skaits tajā ļauj justies ērti visiem četriem spēlētājiem. It kā nekas īpašs, parasts masīvkoka galds, ādas krēsls, skapis, seifs, kā vienmēr, bet šie sīkumi piedod istabai interesantumu un autentiskumu. Piemēram, pudele ar īstu spirtu, vecs telefona aparāts, cepure ar nagu, medaļas un aizdomās turēto kartotēka. Viss pilnībā atbilst tematikai, kaut kopumā nav nekas īpašs. Istabas atmosfēru rada senlietas, patīkami, ka veidotāji tērē laiku tam, lai viss būtu saskaņots detaļās.

 

Šī nav tehniski aprīkota istaba, bet pāris interesantu izgudrojumu šeit ir, kas patīkami pārsteidz. Neiztikt bez slēdzenēm un loģikas uzdevumiem. Patīkami, ka viss veidots lineāri, kas nerada jautājumus par secību, tas ir retums. Uzdevumi balstīti uz meklēšanu, informācijas meklēšanu, un tās turpmāku izmantošanu, Morzes ābece, protams, nav atstāta novārtā, tā ir tepat un uztur spēlētājos azartu (ja nu vienīgi veidotāji nav mūs paklausījuši un to nomainījuši) Kopumā uzdevumu ir tik daudz un tie ir tik dažādi , ka jūs ar prieku pavadīsiet istabā visas 60 minūtes un atstāsiet to emociju pilni un guvuši patīkamu pieredzi par to, ka jums izdevās izbēgt.

 

Mūsu ieteikumi attiecībā uz šo istabu ir pozitīvi, un mēs iesakām kvestu apmeklēt gan pieredzējušiem spēlētājiem, lai pārbaudītu savus spēkus augstāka līmeņa istabā, gan iesācējiem, lai uzlabotu savu līmeni un iegūt labu pieredzi.

 

Mūsu vērtējums:

Atmosfēra/Telpu iekārtojums 6/10

Tehnoloģijas 5/10

Uzdevumu oriģinalitāte 6/10

Uzdevumu sarežģītība 7/10

Vidējais vērtējums: 6.00