7 4 10 1
Quest Image Caption
Pēdējais labojums:
13-08-15 12:48

Xroom.lv „Harijs Potters un slēgtā istaba”

Rezervēt
Promo kods: #xroom20 (20%)
Adrese:Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 14
Tālrunis:+371 22007485
Ē-pasts:info@xroom.lv

- Kā tu visu paspēj?
- Vienkārši es zinu cenu laikam. (Hermiona Greindžera)

Kāds no Harija nelabvēļiem viņu ir ieslēdzis slepenajā Cūkukārpas istabā, lai viņš nepaspētu uz šodienas kalambola spēli. Jūsu uzdevums ir palīdzēt Harijam izkļūt no šīs telpas. Taču pasteidzieties - pēc stundas sākas izšķirošā spēle, kurā Harijam noteikti ir jābūt, lai Grifindors spētu sakaut Slīdeni.

Maza mājīga istaba, kurā ir tikai viss nepieciešamais, bet tajā pat laikā ar savu šarmu un noslēpumu. Itkā vietas nav daudz, bet mūsu komanda no 4 cilvēkiem netraucēja viens otram un atrada katrs sev nodarbi. Pie sienas jau ir gatavas slotas kalambola spēlei, dažādas fotogrāfijas, kuras atgādina filmu? Skaistas krāsainas pudelītes, pa vidu stāv kautkas līdzīgs lielai lādei, pie sienas neliels skapis un ērts krēsls, kuram blakus neliela kumode. Tā teikt pieticīgi un gaumīgi. Atmosfēru papildina mūzika un video sižets, kā arī daži istabas bonusi. Mājīgi un loģiski.

Dotajā kvesta istabā ir daži tehniski elimenti, bet kopumā viņa nav bagāta ar inženiertehniskiem risinājumiem, bet visa cieņa izstrādātājiem par ideju un spēju piesaistīt filmas sižetu uzdevumu izveidei un realizēt arī līdzīgas idejas. Visi uzdevumi ir lineāri un loģiski, nav šaubu par nākamo darbību. Viss ir pietiekami prasti un derēs arī bērniem, vai arī tiem, kam patīk kad katrs nākamais solis ir skaidri redzams un viegli izpildāms. Pat, ja jūs neesat redzējuši filmu un neesat lasījuši grāmatu, iziet no kvesta jums nesastādīs nekādas problēmas un būs ļoti interesanti. Šī istaba kļūs par itneresantu piedzīvojumu Garija atbrīvošanā.

Šī ir laba istaba vecākiem ar bērniem, kā arī pašiem bērniem grupā līdz 4 cilvēkiem. Viņiem būs interesanti padzīvoties stundu Harija Pottera pasaulē un atrisināt dažus uzdevumus. Gribat uzdāvināt bērnam dāvanu un iepazīstināt viņu ar kvesta pasauli, šī istaba der šādam nolūkam. Visiem pārējiem patstāvīgiem spēlētājiem ļoti iesakam aiziet uz šo kvestu pēc jaunām, pozitīvām emocijām.

 

Mūsu atzīmes:
Atmosfēra/Istabas noformējums 8/10
Tehnoloģijas 6/10
Uzdevumu oriģinalitāte 7/10
Uzdevumu sarežģītība 7/10
Vidējais vērtējums: 7.00